Rubriky:

Ostatní

Rekordní série baseballistů Indians po 22 zápasech skončila

16. září 2017 09:54 - Cleveland

Rekordní vítězná série baseballistů Clevelandu Indians v MLB skončila po 22 zápasech. V pátek na domácím stadionu, který byl zaplněn do posledního místa, podlehli týmu Kansas City Royals 3:4.

 

ČTK

Ligoví vicemistři Indians ve středu překonali rekord Americké ligy 21. vítězstvím v řadě, o den později přidali další, když zdolali Royals 3:2 v desáté směně. Stejný soupeř jim však v pátek připravil první porážku od 23. srpna.

"Selský rozum říká, že někdy porážka přijít musela. Ale byla to velká legrace," řekl trenér Indians Terry Francona. Od absolutního rekordu Major League Baseball dělily Cleveland čtyři výhry. New York Giants neprohráli v roce 1916 dokonce 26 zápasů v řadě, jejich sérii ale narušila remíza, po níž slavili výhru až v opakovaném zápase.


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Rallye Dakar 2020

Tradiční Rallye Dakar se letos jede od 5. do 17. ledna v Saudské Arábii. Závod odstartoval ve městě Džidda, cílovou destinací bude Al-Kiddija. Závodníky čeká celkem dvanáct etap, během nichž absolvují 7900 kilometrů. Na startu je 31 českých závodníků včetně Aleše Lopraise nebo Martina Prokopa.