Rubriky:

Ostatní

Hollywoodská hvězda na pražském galavečeru MMA. Vítězné loučení, slzy i nefér údery

13. října 2017 13:44 - Praha

Atraktivní duely MMA v pražské areně Podvinný mlýn nalákaly do hlediště i hollywoodskou hvězdu. Na čtvrteční galavečer GCF 41: Night of the Legends přišel Legolas z Pána prstenů, herec Orlando Bloom. Viděl nejen premiéru redaktora Sport.cz Libora Kalouse v kleci, ale i rozlučky s kariérou legend MMA. A zatímco Michal „Háša“ Hamršmíd se loučil vítězně, Josef „Gorila“ Král v slzách. Na klíčové momenty jejich zápasů se podívejte v našem videu.

Sport.cz

Redaktor Sport.cz Libor Kalous v oktagonu nastoupil proti o čtrnáct let mladšímu Filipu Kovaříkovi, a i když svůj premiérový zápas v MMA prohrál, nemá se za co stydět. „Jsem s Liborovým výkonem moc spokojený. Je to srdcař. Klobouk dolů za to, co po pouhých čtyřech měsících přípravy předvedl," hodnotí trenér Richard Andrš.

Zatímco jedenačtyřicetiletý sportovní novinář má za sebou první souboj v oktagonu, Michal „Háša" Hamršmíd ten poslední. Do klece se vrátil na naléhání svého šestiletého syna, který si ho přál vidět v akci a loučit se vítězně. Petra Maie udolal hned v prvním kole. „Jsem rád, že jsem se mohl synovi ukázat, protože otcové pro své syny bývají hrdiny. Teď už mám ale kariéru jinde," řekl kondiční trenér hokejové reprezentace.

Rozlučka Josefa Krále, který má přezdívku „Gorila" byla naopak slzavá. Při jednom z kopů si totiž zranil nohu a v boji nemohl pokračovat. A dost to bolelo i Daniela Macháčka, který si ovšem připsal výhru. Jeho soupeř ho totiž v úvodním kole třikrát udeřil do zátylku, za což ho rozhodčí diskvalifikovali a vítězství tak patřilo Macháčkovi. Ten byl ale po nefér zákrocích tak otřesený, že ho ani moc nevnímal.

jab, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Rallye Dakar 2020

Tradiční Rallye Dakar se letos jede od 5. do 17. ledna v Saudské Arábii. Závod odstartoval ve městě Džidda, cílovou destinací bude Al-Kiddija. Závodníky čeká celkem dvanáct etap, během nichž absolvují 7900 kilometrů. Na startu je 31 českých závodníků včetně Aleše Lopraise nebo Martina Prokopa.