České ragbisty zastavilo v kvalifikaci MS Portugalsko

18. listopadu 2017 19:34 - Lisabon

Čeští ragbisté prohráli v Portugalsku 12:45 a v kvalifikaci mistrovství světa 2019 skončili. Portugalci naopak udrželi šanci navázat na účast na závěrečném turnaji v roce 2007. Zápas v Lisabonu byl zároveň součástí programu druhé divize evropského šampionátu.

 

slaviarugby.cz

Češi v první půli dokázali snížit na 5:10, ale pak domácí celek položil ve 23. minuté druhou a těsně před koncem poločasu třetí pětku. Už v poločase tak bylo za stavu 24:5 o vítězi prakticky rozhodnuto.

Portugalci dál hráli uvolněně, přesně si přihrávali a jejich útočníci dostávali českou obranu často do bezvýchodných situací. Po změně stran položili další tři pětky, český tým bodoval jen po chybě v domácí rozehrávce.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.