Šílený výkon! Rus zvedl 426 kilo a krev se mu řinula z nosu

8. března 2018 08:58 - Comumbus/Praha

Pot, slzy a krev. A to doslova. Tento příměr platí přesně pro jeden výkon v mrtvém tahu, který padl před pár dny na Arnold Strongman Classic. Sedmatřicetiletý Michail Šivljakov zvedl činku o váze 426 kilo! Jeho obličej ale mnohé vyděsil, jak sami uvidíte. Tohle video není vhodné pro slabé povahy.

Festival síly a velkých chlapů. Arnold Strongman Classic proběhl o víkendu v Columbusu. Padaly výkony, které většina lidí na planetě nikdy nepochopí. Jeden z nich předvedl také Rus, který váží přes 130 kilo. Tento strongman se rozhodl, že zvedne 426 kilo v mrtvém tahu.

Postavil se k ose, na které se pod světly leskly železné kotouče. Kontrola úchopu, nohou, soustředění a několikasekundové představení mohlo začít. A stalo se to, co nikdo nečekal. Tělo pod náporem ohromného tlaku nereagovalo standardně, Šivljakovovi se začala řinout z nosu krev. Jeho reakce? Pokus dokončil a odešel. Otřel obličej ručníkem, zamával divákům a zmizel v zákulisí.

lik, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: