Rubriky:

Ostatní

Stolní tenista Vráblík vyhrál druhou nejprestižnější klubovou soutěž v Evropě

19. května 2018 10:10 - Dzialdowo

Český stolní tenista Jiří Vráblík získal s polským týmem Dekorglass Dzialdowo Pohár ETTU. Po vítězství 3:1 ve Francii nad Chartres vyhrálo Dzialdowo stejným poměrem také páteční domácí odvetu, jedním bodem v ní přispěl k triumfu i Vráblík.

Polský tým ve čtvrtfinále vyřadil pražské El Niňo a nakonec dokráčel až k titulu. Ve finálové odvetě vedle pětatřicetiletého českého reprezentanta vyhráli své zápasy také slovenský obranář Wang Jang a sedmý hráč světového žebříčku Wong Čchun Tching z Hongkongu.

Pohár ETTU je druhou nejprestižnější klubovou soutěží v Evropě po Lize mistrů. Tu ovládla Borussia Düsseldorf, která vyhrála oba finálové zápasy s Orenburgem.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.