Rubriky:

Ostatní

OBRAZEM: Na královskou svatbu dorazily i sportovní hvězdy

19. května 2018 14:33 - Windsor/Praha

Událostí, které „zastaví“ celý svět, není mnoho. Bezpochyby mezi ně ale patří královská svatba, v níž své životy spojili britský princ Harry a americká herečka Meghan Markle. Na obřad manželů vévody a vévodkyně ze Sussexu dorazilo i několik sportovních osobností.

 

Pool, Reuters

Na svatbu ve Windsoru přijela například dřívější světová tenisová jednička Serena Williamsová s manželem Alexisem Ohanianem. Fotbalový svět pak zpozorněl, když se ukázal David Beckham s manželkou Viktorií.

Spekulovalo se také o účasti už legendárního tenisového hráče Rogera Federera, který byl na svatbě prince Williama, Harryho bratra, na právě probíhající královskou svatbu ale švýcarský tenista a první hráč pořadí ATP podle všeho nedorazil.

Obřad sledovalo také několik dřívějších ragbyových hráčů, mezi nimi například Jonny Wilkinson, James Haskell nebo Mike Tindall.

md, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.