Rubriky:

Ostatní

Blikanec! Brutální faul šokoval sportovní svět

24. května 2018 07:02 - Sydney

Tohle muselo bolet! Nervy na uzdě neudržel ve víkendovém utkání australské ragbyové soutěže Tevita Nabura. Křídelní hráč celku Highlanders zasáhl soupeřova hráče Cama Clarka z týmu Waratahs kopem ve stylu kung-fu přímo do obličeje. Brutální zákrok, po němž se novozélandská hvězda Highlanders pakovala z hřiště, okamžitě obletěl svět.

 

Profimedia.cz

Ragbisté jsou ostří chlapíci, nějaká ta rána je nerozhází, ovšem tvrdost a bezohlednost jsou ve dva odlišné pojmy. Pětadvacetiletý, přes metrák vážící hromotluk Nabura v 17. minutě duelu zachytil míč a ještě ve výskoku s viditelným úmyslem natáhl nohu a trefil Clarka do tváře. Ten k údivu všech atak ustál a dokonce pokračoval v akci, než sudí hru přerušil a po konzultaci s asistentem u videa ukázal Naburovi červenou kartu.

Bez vyloučeného rodáka z Fidži, kterého jistě nemine dodatečný disciplinární trest, nakonec Highlanders zápas prohráli 12:41.

mm, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.