Rubriky:

Tenis

Živě

Z kurtu do Hollywoodu. Romantický příběh tenisové krásky a studenta bude zfilmován

13. března 2019 16:47 - Praha

Románek tenisové krásky Eugenie Bouchardové a studenta Johna Goehrka, kteří se spolu vsadili na sociálních sítích a po sázce vyrazili na rande, bude zfilmován. Téma zaujalo slavného režiséra a scenáristu J. J. Abramse, který bývalé světové pětce nabídl, aby se stala výkonnou producentkou filmu.

 

Instagram Eugenie Bouchardové

Jsou to už více než dva roky, co se tenistka Eugenie Bouchardová při finále Super Bowlu vsadila na Twitteru s neznámým mladíkem. Bouchardová tehdy věřila, že Atlanta svůj náskok uhlídá a zápas vyhraje. Na její příspěvek zareagoval mladý muž, který se jí zeptal, zda by s ním šla na rande, pokud by New England Patriots utkání otočili a zvítězili.

Bouchardová souhlasila, byla si jistá výhrou Atlanty. Patrioti však všechny zaskočili, téměř prohrané utkání otočili a radovali se z trofeje. Svět očekával, zda Bouchardová dodrží slovo. Stalo se. Se studentem Johnem Goehrkem vyrazila na rande a očividně v sobě našli zalíbení, neboť u jedné schůzky nezůstalo.

Vyrazili spolu třeba na večeři, na pláž, tenisovou krásku Goehrke navštívil i u ní doma. Pokaždé se společnými snímky pochlubili na sociálních sítích. Teď bude jejich romantický příběh zfilmován. Téma totiž zaujalo slavného režiséra a scenáristu J. J. Abramse, který už zajistil práva na film.

J. J. Abrams, který se podílel na filmech Armageddon či Star Wars navíc Bouchardové nabídl, aby se stala výkonnou producentkou filmu. Kdy natáčení začne, zatím není jasné. Eugenie Bouchardová se před pár dny představila na turnaji v Indian Wells, kde však hned v úvodním kole vypadla, když nestačila na Belgičanku Kirsten Flipkensovou.

Pětadvacetiletá Kanaďanka se letos na turnajích zatím dostala nejdál dvakrát do čtvrtfinále. Třiasedmdesátá hráčka světa tak stále hledá svou fantastickou formu z roku 2014, kdy se v žebříčku vyšvihla na páté místo.

vk, Sport.cz, Právo

Zrušit


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

     
  • Fed Cup 2019
  • AO - dvouhra žen
  • AO - dvouhra mužů

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..