Rubriky:

Tenis

Směr Paříž! Kvitová vyrazila do dějiště French Open

24. května 2017 15:16 - Paříž

Petra Kvitová dnes zamířila do Paříže. Vše směřuje ke startu české tenistky na French open, druhém grandslamovém turnaji sezóny. Ve francouzské metropoli tak může dojít na její očekávaný návrat na turnajový okruh po zranění ruky, které utrpěla při přepadení ve svém prostějovském bytě 20. prosince minulého roku.

 

Facebook

Kvitová odletěla dnes po poledni. V posledních dnech se objevily zprávy, že by měla hrát v červenci ve Wimbledonu, teď už je zřejmé, že chce udělat vše pro to, aby se ukázala i na kurtech v Paříži.

"Ahojtě, mám pro vás nějaké novinky. Dnes odlétám na Roland Garros a v pátek tam budu mít ve 14:30 tiskovou konferenci," nastínila svůj plán na Facebooku. Její touha nastoupit do boje už v květnu je zcela zřetelná. "Držte mi všichni palce, ať vše dopadne dobře a já mohu v Paříži hrát," dodala.

Hi guys, I have some news. I am flying to Roland Garros today and taking part in a press conference on site at 2.30pm...

Zveřejnil(a) Petra Kvitová dne 24. květen 2017

Česká tenistka figuruje v seznamu přihlášených na nadcházející French Open a o startu na pařížské antuce se má rozhodnout na poslední chvíli. Turnaj začne v neděli, rozlosován bude v pátek.

Sedmadvacetiletá bývalá světová dvojka odehrála poslední zápas ve finále Fed Cupu ve Francii, kde 12. listopadu prohrála s Caroline Garciaovou. Na okruhu WTA se naposledy představila o týden dříve, kdy triumfovala na Elite Trophy v čínské Ču-chaji.

Po sezóně angažovala nového trenéra, kterým se stal bývalý kouč Karolíny Plíškové Jiří Vaněk. Přepadení a zranění ale začátek jejich spolupráce oddálilo. Už začátkem května ale bylo zjevné, že Kvitová trénuje takřka naplno a chce se vrátit co nejdříve.

vap, Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

       
  • US Open 2018 - ženy
  • US Open 2018 - muži
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..