Rubriky:

Tenis

Raketu vyměnila za plavky. Tenisová kráska v roli záchranářky z Pobřežní hlídky

30. října 2017 09:35 - Praha

I když jí to s raketou v poslední době příliš nejde, pořád je o ní slyšet. Pár dní před Halloweenem se Eugenie Bouchardová spolu se svými přáteli převlékla do červených plavek a zapózovala ve stylu Pobřežní hlídky. Posuďte sami, jak to třiadvacetileté krásce jako "záchranářce z Baywatch" slušelo.

 

Zatímco nejlepší tenistky sezóny bojovaly minulý týden o trofej na Turnaji mistryň v Singapuru, účastnice této prestižní akce z roku 2014, Eugenie Bouchardová, cestovala po Irsku a pak po svém návratu domů přemýšlela, za co půjde se svými přáteli na halloweenskou party.

Třiadvacetiletá Kanaďanka se nakonec rozhodla pro jednoduchý oblek. Převlékla se do rudých plavek, které nosily plavčice ze známého seriálu Pobřežní hlídka a ochotně se v nich vyfotila a spolu se svými kamarádkami i zaběhala. Fotky a video pak zveřejnila na sociálních sítích, kde tradičně vzbudila velký ohlas.

Finalistka Wimbledonu z roku 2014 se i v letošní sezóně trápila. Na začátku roku vyhlašovala, že se chce probojovat zpátky mezi nejlepší. Její herní výkony však nebyly nijak oslnivé a bývalá světová pětka se propadla v žebříčku na jednaosmdesátou pozici. Jejím největším letošním úspěchem bylo semifinále na turnaji v Sydney v polovině ledna.

Slyšet o tenisové krásce ale bylo stále. Sociální sítě pravidelně zaplňovala svými fotografiemi a všichni také čekali na to, jak se zachová po prohrané sázce s fanouškem. Všechny mile překvapila, když své slovo dodržela a se studentem zašla na slíbené rande.

vk, Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • US Open 2018 - ženy
  • US Open 2018 - muži
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..