Rubriky:

Tenis

Česko-slovenská krása. Kvitová s Cibulkovou odhalily více, než byste čekali

9. prosince 2017 15:03 - Praha

Tenistky už sice mají dávno po sezóně, to ale neznamená, že hráčky na sebe neumí přitáhnout pozornost fanoušků. Podařilo se to i dvojnásobné wimbledonské šampiónce Petře Kvitové, která nechala nahlédnout do zákulisí natáčení vášnivé kampaně, v níž mají se Slovenkou Dominikou Cibulkovou hlavní role.

 

Příznivci ženské tenisové krásy si opravdu přijdou na své. V reklamě na českou šperkařskou firmu pózují česká a slovenská hvězda v sexy šatech s patřičně nakadeřenými blonďatými kšticemi ve vysokých podpatcích.

Kvitová se ale po konci mimořádně složité sezóny, v níž se dokázala vrátit po těžkém poranění levé ruky způsobené při násilném přepadení, rozhodně nevěnuje jen reklamním aktivitám. Už na začátku listopadu hlásila nástup do tvrdé kondiční přípravy s výhledem na úspěšný vstup do příštího roku.

Making of Podané s vášní

Podívejte se do zákulisí natáčení nového spotu s Dominikou Cibulkovou a Petrou Kvitovou. Odhalte, jak se tvoří vášeň! Nazrite do zákulisia natáčania nového spotu s Dominikou Cibulkovou a Petrou Kvitovou. Odhaľte ako sa tvorí vášeň! Děkujeme Petra Kvitová & Dominika Cibulkova Kreativa: MUW Saatchi & Saatchi Produkce: ARMADA FILMS Režie: Roman Valent Foto: Standa Merhout

Zveřejnil(a) ALO diamonds dne 5. prosinec 2017

„Doufám, že hned na začátku sezóny budu hrát svůj nejlepší tenis," přeje si sedmadvacetiletá hráčka, která začne nový rok turnajem v Sydney.

roj, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • AO - dvouhra žen
  • AO - dvouhra mužů
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..