Rubriky:

Tenis

Dvě semi za sebou? Snad se bude dařit i letos, navnadila fanoušky česká jednička

9. března 2018 09:21 - New York/Praha

Semifinále na prestižním turnaji v Indian Wells uhrála dvakrát v řadě, s jakými plány ale vstoupí do turnaje česká tenisová jednička Karolína Plíšková tentokrát? „Hraje se mi tady dobře, podmínky jsou pro mě skvělé. Doufám, že se mi tu bude dařit i letos," prozradila ve videu, ještě než nastoupila na kurty.

Video již není dostupné

sntv

V prvním kole měla volný los, a tak si užívala pohody. „Tenhle turnaj je moc krásný, asi jeden z nejlepších, všem se tady hraje moc dobře," vyznala se ze svých pocitů. Aby taky ne, vždyť se dostala dvakrát mezi čtyři nejlepší hráčky.

„Hrála jsem tu dvě semi po sobě, mám na turnaj krásné vzpomínky," přiznala světová hráčka číslo 5. Do turnaje by měla vstoupit půlhodinu po půlnoci z pátku na sobotu v duelu s Rumunkou Beguovou.

Na turnaji si kromě dvouhry zahrála i debla se sestrou Kristýnou. Ta již má vystoupení v prvním kole dvouhry za sebou, když vyhrála nad Číňankou Taun Jing-jing 6:4, 7:6 a čeká ji světová jednička Simona Halepová z Rumunska.

Ve čtyřhře se ale českým dvojčatům nedařilo, s česko-rumunským párem Niculescuová, Sestini Hlaváčková prohrála už v prvním kole 2:6, 6:2, 4:10.

rjm, Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

     
  • Fed Cup 2019
  • AO - dvouhra žen
  • AO - dvouhra mužů

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..