Rubriky:

Tenis

Slováci vyrukují na kurt stylově. Podobně jako kdysi Štěpánek

6. dubna 2018 12:51 - Bratislava

Čekají, že na novinku se vrhnou fanoušci. Někteří slovenští tenisté z ní zůstali v němém úžasu, jak přiznali. Jiní se pro změnu podíleli na výrobě. A s novými dresy teď vyrážejí v Davis Cupu na Bosnu a Hercegovinu. V národních barvách, případně s dalšími doplňky.

 

Slovenský tenisový svaz

Víceméně do vlajky se kdysi oblékl Radek Štěpánek, když nastupoval proti Švýcarům. To bylo v roce 2007. Zdá se, že Slováci chtěli učinit něco podobně burcujícího. Hrne se na ně chvála. Otázkou je, jaký v Bratislavě v rozhodujícím 2. kole I. skupiny euroafrické zóny v nových dresech předvedou výkon.

Oblečení s pozvánkou na zápas představil slovenský kapitán Dominik Hrbatý na facebooku.

"Doufám, že se budou líbit. Bude možné je dostat během zápasu. Můžete mít dres bez fotky hráče nebo s fotem hráče na zádech, kterého si vyberete," uvedl daviscupový slovenský rekordman a vyzval fanoušky, aby hlavně přišli povzbudit tým.

Za originálním nápadem stojí jeden z hráčů Andrej Martin, který společně se svou sestrou Lucií myšlenku zrealizoval. "Vytvořila se kolekce s podobiznou každého hráče, snad se to bude lidem líbit," řekl Martin pro slovenská média.

„Každý, kdo to viděl na vlastní oči, zůstal v němém úžasu," podotkl Hrbatý. „Je to překvapení pro lidi, kteří nás přijdou podpořit."

vap, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tenis

Podsekce:

     
  • Fed Cup 2019
  • AO - dvouhra žen
  • AO - dvouhra mužů

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..