Rubriky:

Vodní sporty

Nejlepším sportovcem Středočeského kraje je veslař Synek

2. prosince 2008 19:50 - MLADÁ BOLESLAV

Veslař Ondřej Synek vyhrál anketu o nejlepšího sportovce Středočeského kraje za letošní rok. V kategorii kolektivů zvítězili vodní slalomáři Jaroslav Volf a Ondřej Štěpánek, stejně jako Synek stříbrní medailisté z olympijských her v Pekingu. Výsledky byly v úterý vyhlášeny v Mladé Boleslavi.

Další místa za Synkem obsadili výškař Tomáš Janků a veslař Jan Gruber, čtvrtá skončila vodní slalomářka Štěpánka Hilgertová. Volf a Štěpánek mezi kolektivy předčili basketbalové mistry republiky z Nymburku.

Kategorii středočeských sportovců působících v zahraničních klubech ovládl hokejista Tomáš Kaberle před boxerem Rudolfem Krajem a Jaromírem Jágrem, nejlepším trenérem byl vyhlášen kouč vítězných deblkanoistů Ondřej Mohout. Zvláštní ocenění za dlouhodobý přínos sportu obdržela oštěpařka Nikola Brejchová.

ČTK

Časová osa: Vodní sporty

Filtr článků - Vodní sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.