Vodní sporty

Mistrem republiky ve vodním pólu je Kometa Brno

17. června 2020 09:10 - Brno

Fanoušci byli v posledních letech zvyklí na to, že se o mistrovský titul hraje v Brně v hokejové extralize. Teď si ovšem Kometa připsala mistrovské vavříny i v jiné disciplíně. Slavi titul ve vodním pólu poté, co vyhrála základní část osmičlenné první ligy mužů. Plánované play off bylo zrušeno z důvodu koronavirové pandemie a soutěž byla ukončena po 14 odehraných kolech. Brněnský klub o tom informoval v tiskové zprávě.

@kometabrnovp, Facebook

Brňané získali titul po desetiletém působení mezi elitou, v dlouhodobé části utrpěli pod vedením trenéra Radomíra Jašky jen dvě porážky. Na druhém místě skončila se ztrátou devíti bodů Slavia Praha a na třetím vinou horšího skóre STEPP Praha.

rjm, Sport.cz, Právo

Časová osa: Vodní sporty

Filtr článků - Vodní sporty

Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Chris Froome, Thibaut Pinot nebo Geraint Thomas. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.