Rubriky:

Vodní sporty

Jedinečný kousek americké hvězdy. Dokážete v bazénu tohle?

4. srpna 2020 13:51 - Praha/Washington

Už jste zachytili poslední trend sociálních sítí, tzv. Mléčnou výzvu? Princip je jednoduchý - naplňte sklenici mlékem, proveďte nějaký povedený trik tak, aby ideálně ani kapka neukápla, a poté sklenici vypijte. Ještě než se do akce pod hashtagem #GotMilkChallenge pustíte, nechte se inspirovat - třeba americkou plaveckou hvězdou Katie Ledeckou.

 

Instagram @katieledecky

O jedinečné technice pětinásobné olympijské vítězky nemůže být pochyb, ale kousek, který Ledecká v rámci výzvy GotMilk předvedla, je přesto dechberoucí.

Třiadvacetiletá hvězda delších tratí si při tréninku se šnorchlem v padesátimetrovém bazénu posadila na temeno sklenici ze tří čtvrtin plnou čokoládového mléka a poté předvedla sedmatřicet ladných kraulových záběrů, aniž by hnula hlavou a nechala byť jen kapku nápoje spadnout do vody.

„Možná jedno z nejlepších plavání v mé kariéře. Co zvládnete, aniž byste vylili kapku?" napsala Ledecká k videu na svém instagramovém profilu. Výkon americké hvězdy se bezprostředně poté stal virálem a vysloužil si nadšené reakce od plaveckých amatérů až po profesionály.

pn, Sport.cz

Časová osa: Vodní sporty

Filtr článků - Vodní sporty


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.