Rubriky:

Vodní sporty

Mladí vodní slalomáři získali na ME v hlídkách sedm medailí

2. října 2020 17:50 - Krakov

Mladí čeští vodní slalomáři získali v týmových závodech na mistrovství Evropy juniorů a kategorie do 23 let sedm medailí. Tituly v Krakově vybojovaly hlídky kanoistek do 23 let ve složení Tereza Fišerová, Gabriela Satková, Martina Satková, juniorských kanoistů v sestavě Martin Kratochvíl, Adam Král, Kryštof Lhota a stejně staré kanoistky Klára Kneblová, Tereza Kneblová a Veronika Janů.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Ve třiadvacítkách vybojovali kajakáři stříbro o dvě desetiny sekundy za Němci, rovněž stříbrní kanoisté zaostali jen o 27 setin za Rusy, s kterými prohráli kvůli dvousekundové penalizaci. Bronz získaly kajakářky, které by bez dotyků branek rovněž braly první místo.

Juniorské kajakářky přidaly bronz a jediným závodem, v němž se české lodě neprosadily na stupně vítězů, byly hlídky juniorů na K1. Mladí kajakáři skončili čtvrtí.

O víkendu se v Polsku uskuteční individuální finále.

ČTK

Časová osa: Vodní sporty

Filtr článků - Vodní sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.