Synek i Knapková postoupili do semifinále SP z prvního místa

20. června 2014 14:37 - Aiguebelette

Skifaři Ondřej Synek a Miroslava Knapková vyhráli své první jízdy na Světovém poháru ve veslování ve francouzském Aiguebelette a zajistili si přímý postup do sobotního semifinále.

 

Jan Tichy Photography pro SPORT INVEST Group

Přes odpolední opravy či čtvrtfinále posléze mezi dvanáct nejlepších postoupil i dvojskif lehkých vah Ondřej Vetešník, Jan Vetešník a dvojskif Jan Andrle, Michal Plocek. Do semifinálových jízd se naopak v dějišti mistrovství světa v roce 2015 nepodařilo probojovat dvojskifu lehkých vah Markéta Pazderková, Monika Nováková.

Další dvě české posádky - dvojka bez kormidelníka lehkých vah Miroslav Vraštil, Jiří Kopáč a párová čtyřka David Jirka, Jakub Houska, Petr Buzrla, Martin Basl - absolvovaly dnes jen zkušební jízdy. Ostrý start do SP je čeká v sobotu.

ČTK

Časová osa: Vodní sporty

Filtr článků - Vodní sporty


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.