Rubriky:

Vodní sporty

Olympijská vítězka nahá! Plavecká hvězda rozzáří reality show

24. května 2017 07:00 - Amsterdam/Praha

Nizozemskou verzi televizní reality show Adam hledá Evu ozdobí prominentní sportovní hvězda. Účast v oblíbeném pořadu, kde se soutěžící pohybují po plážích na tropickém ostrově zcela nazí a hledají vysněný protějšek, přijala zlatými olympijskými medailemi ověnčená plavkyně Inge de Bruijnová.

 

Profimedia.cz

Reality show Adam hledá Evu již před časem spustili v Německu, pod názvem Nazí v ráji ji mohou sledovat i diváci na Slovensku. Televizní producenti si od přítomnosti De Bruijnové pochopitelně slibují výrazné zvýšení sledovanosti pořadu, slavná nizozemská plavecká hvězda a bývalá světová rekordmanka zase touží poznat toho pravého.

„Musí být sladký, okouzlující, laskavý, zábavný i trochu tajemný," naznačila autorům před natáčením svoje priority. Vyjde jí to?

Půvaby 43leté někdejší královny plaveckých soutěží budou moci diváci na stanici RTL5 obdivovat již tento čtvrtek.

mm, Sport.cz

Časová osa: Vodní sporty

Filtr článků - Vodní sporty


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.