Soutěžící dnes nejvíc věří Brnu

7. prosince 2006 15:30

Důležitý zápas dnes čeká basketbalistky Brna. Gambrinus na své palubovce přivítá Jekatěrinburg a pokud platí, že hlas lidu je hlasem božím, trenér Bobrovský bude se svými svěřenkyněmi slavit. Jeho týmu totiž soutěžící na Eurotip.cz věří téměř jednoznačně.

 

Eurotip.cz

Gambrinus do letošní Euroligy nevstoupil nijak suverénně, nejprve prohrál na půdě dnešních soupeřek 86-87 a poté doma vyhrál nad Valencií až po dramatickém závěru. V posledních dvou zápasech už se ale Brňankám dařilo a pokud dnes Jekatěrinburgu oplatí úvodní porážku, dostanou se do čela skupiny C. Naprostá většina účastníků soutěže - 687 - věří domácím s kursem 1.22. Tři lidé zkusili remízu a pět si jich na tiket dalo výhru Jekatěrinburgu s kursem 4.20.

Ještě o něco jednoznačněji vidí sázkaři duel finské hokejové ligy Karpat - Saipa. Jasným, kursovým favoritem je domácí tým, na který bookmakeři vypsali 1.40. Není divu, Oulu vede finskou soutěž a na svém ledě prohrává jen výjimečně. Proto si také domácí mužstvo vsadilo rovných 600 lidí, přestože Saipa v posledních dvou utkáních na stadionu soupeřů zvítězila. Remízu tipuje pět soutěžících a výhru hostů dokonce jen jediný.
Podobně to vypadá s dalším finským soubojem IFK Helsinky - Kuopio. Helsinky mají do kvalit Oulu daleko a na svém ledě vyhrály jen polovinu svých utkání, důvod, proč si na ně s kursem 1.40 vsadilo 559 účastníků soutěže, je v dnešním soupeři domácích. Je jím totiž Kuopio, nejhorší tým ligy, který navíc na výhru čeká už sedm zápasů. Na to, že se jí dočká dnes, si vsadil jediný člověk a remízu zkusilo pět lidí.
V pětici nejtipovanějších zápasů dneška se objevil i druhý český zástupce v basketbalové Eurolize žen. USK Praha ale výkony zaostává za brněnskými spolufavoritkami soutěže. Pražanky zatím dokázaly porazit jedině belgický Namur a v utkání se Samarou jsou proti i přes výhodu domácího prostředí outsiderem, na kterého si v kursu 4.50 vsadili jen tři soutěžící. Naprostá většina, 474, si jich vsadila vítězství ruského týmu s kursem 1.30.
Pořadí nejsázenějších utkání uzavírá souboj zámořské NHL Detroit - St. Louis. Red Wings se po sérii proher konečně chytli a vyhráli tři ze čtyř posledních utkání. Poslední výhru si připsali na ledě dnešního soupeře - Blues potvrdili letošní špatnou formu a prohráli doma 1-5. Nyní je čeká odveta v Detroitu, kterému s kursem 1.60 dalo důvěru 399 soutěžících. 56 jich jedničku jistilo remízou a jen pět lidí si myslí, že utkání skončí nerozhodně nebo vítězstvím hostů s kursem 3.70.


Časová osa: Sázení