Rubriky:

Sázení

Soutěžící nepřestává lákat fotbal

26. července 2007 12:57

Přestože je tenisová sezona v plném proudu a většina fotbalových lig ještě nezačala, účastníci soutěže na Eurotip.cz se nenechávají odradit od sázek na nejpopulárnější hru planety. Všech pět nejsázenějších zápasů dneška se tak odehraje na zeleném trávníku.

 

Eurotip.cz

Největší zájem projevili sázkaři o zápas rozbíhající se švýcarské ligy FC Curych - Luzern. Domácí letos obhajují loňský titul, za kterým ale letos nevykročili nejlépe, když v prvním zápase nestačili na Basilej. Dnes je čeká soupeř, se kterým se v minulém roce utkali pětkrát a třikrát z toho vyšli jako vítězové. Vzájemnou bilanci s Luzernem by si měli vylepšit i dnes, tedy alespoň podle soutěžících: 360 z nich si vsadilo jedničku s kursem 1.35, jen tři odvážlivci riskli sázku na remízu a jeden dokonce na výhru hostů.

Podobně jednoznačně vidí účastníci soutěže souboj brazilské ligy Sao Paulo - Sport Recife. Sao Paulo se v posledních týdnech trápilo, z utkání proti Flamengu, Corinthians a Fluminense vybojovalo jediný bod. V neděli už ale zabralo a ze hřiště Cruzeira si přivezlo všechny body za vítězství 2:1. Dnes přivítá soupeře, kterému se letos venku vůbec nedaří - prvních pět zápasů na cizích hřištích Recife prohrálo a uspělo až před týdnem na stadionu Figueirense. Jasným favoritem je podle bookmakerů domácí tým, na který si v kursu 1.30 vsadilo 303 soutěžících. 22 se jich spokojilo s nízkým kursem na neprohru Sao Paula a jen pět lidí si myslí, že zápas dopadne jinak.

Dalším ostře sledovaným brazilským duelem bude zápas Botafogo - Juventude. V něm v tříbodový úspěch hostů nevěří dokonce vůbec nikdo - jen dva lidé si vsadili neprohru hostů, zatímco 261 tipujících dalo důvěru domácím v kursu 1.35. Tomu se lze jen těžko divit, Botafogo totiž po dvanácti odehraných zápasech vede brazilskou ligu a doma má zatím bilanci 5-0-0, zatímco hosté jsou spolu s Recife nejhorším týmem na cizích hřištích.

Ani jeden člověk nevěří v čistou dvojku ani v souboji islandské ligy Akranes - HK Kópavogur. I tady je důvod prostý: hosté v pěti utkáních venku ještě nedokázali vstřelit gól, zatímco jich sami inkasovali jedenáct, a nyní je čeká zápas na hřišti solidního týmu Akranes, který po třech výhrách v řadě dokázal naposledy sebrat body velmi silnému Hafnarfjorduru na jeho vlastním stadionu. 133 soutěžících si zřejmě právě proto vsadilo na výhru Akranes; 74 dalších jich jedničku jistilo remízou a jen deset lidí věří v remízu nebo neprohru hostů.

Také poslední souboj nejtipovanější pětice zápasů se odehraje na severu Evropy. Finský tým HJK Helsinky doma přivítá Myllykoski. Tento souboj je kursově nejvyrovnanější ze všech a také podle rozložení sázek je zřejmé, že domácí mužstvo nemá tak jednoznačnou důvěru, jako ta předchozí. Helsinky totiž v posledních třech zápasech pokaždé ztratily body kvůli remízám a doma mají ze šesti utkání bilanci 1-4-1. Nyní je navíc čeká soupeř, který ze šesti zápasů venku uhrál tři nerozhodné výsledky. Soutěžící proto nejčastějí opatrně sázejí neprohru domácího klubu s kursem 1.23. 78 jich riskuje čistou jedničku a 24 účastníků soutěže věří znovu v remízu HJK. Vítězství týmu Myllykoski si s kursem 3.35 přidali na tiket jen dva lidé.


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení