Rubriky:

Sázení

Anaheim se vrací domů

29. října 2008 09:09

Pouze tři zápasy budou moci dnes sledovat diváci v severoamerické NHL. New Jersey bude bránit ve východní konferenci dvoubodový náskok před unavenými hosty z Toronta. Minnesota se postupně vzpamatovává ze série zranění a dnes míří na led příliš často inkasujícího Dallasu. Anaheim hostí Detroit.

Kačeři zažili ještě horší vstup do sezóny než vloni, když dokázali bodovat až v pátém zápase. Ten byl ovšem pro ně důležitý v tom, že porazili do té doby suverénního divizního soka a to s nulou na kontě brankáře Giguera. V dalším domácím zápase opět Anaheim své fanoušky zklamal. Na deset dnů se jim potom ztratil z očí, ale během čtyřdílného cestování o sobě dal hodně vědět. Pomohla mu šťastná výhra v samostatných nájezdech, když soupeř před nimi vystřídal brankáře. Anaheim zvládl kanadskou část turné po severovýchodní divizi a pondělním vítězstvím na cestě zpět srovnal svůj celkový počet výher a proher. Klubovému bodování dle očekávání vévodí Perry, ale v posledních zápasech se již prosazuje i Selänne.

Detroit objevil nového tahouna ve slovenském útočníkovi Hossovi, který přišel v létě. Potěšitelné je i zjištění, že se trenér nemusí bát do branky nasazovat další novou klubovou tvář Conklina. Ani jednomu z brankářů se zatím nedaří zcela podle představ, protože tým pouze ve dvou zápasech inkasoval méně než tři góly. V posledních dvou zápasech si na druhou stranu každý z nich posilnil sebevědomí výhrou v samostatných nájezdech. Zápasy ovšem většinou rozhodují útočníci svoji aktivitou, když soupeře vždy překonají v počtu střel. Detroit tak zatím nebodoval pouze v úvodním zápase sezóny. K bodům mu pomáhají také obvykle skvěle zvládnuté přesilové hry. Jenom jednou zatím nedokázal proměnit žádnou, jinak využívá v průměru každou třetí nabídnutou příležitost. V obraně nadále chybí veterán Chelios, v útoku pak po sobotní kolizi Franzen.

Bookmakeři bwin očekávají, že v souboji dvou posledních držitelů Stanleyova poháru nebude hrát roli domácí prostředí. Anaheim hraje pátý zápas v devíti dnech a na jeho další vítězství je vypsán kurs 2,6 . Hosté pokračují v náročném cestování po pacifické divizi, které bude mít další pokračování hned zítra. Detroit je venku zatím téměř bezchybný a na dnešní výhru v normální hrací době si lze vsadit v kursu 2,2 .


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení