Rubriky:

Rady sázkařům

Španěly se pokusí v kvalifikaci přibrzdit Belgičané

5. září 2009 18:55

Jen tři celky v kvalifikaci fotbalového mistrovství světa 2010 zatím neztratily ani bod. Vedle Anglie a Nizozemska je to i Španělsko, které v sobotním utkání 5. skupiny hostí Belgii. Úřadující mistři Evropy v šesti zápasech nastříleli třináct gólů a jen dvakrát inkasovali.

 

Dylan Martinez, Reuters

Španělé sice přišli o možnost vytvořit nový světový rekord v počtu zápasů v řadě bez porážky, přesto se již mohou chystat na šampionát. V dubnu vyhráli na horké turecké půdě, předtím překvapení loňského ME porazili i doma.

Výkony Belgie mohli čeští fanoušci nedávno sledovat na vlastní oči, k přípravě si je do Teplic pozvali čeští reprezentanti. Ti zvítězili 3:1, přestože po trefě Vertonghena prohrávali. Otočení skóre zařídili Hubník, Baroš z penalty a v závěru Rozehnal.

Pozice Belgičanů v boji o JAR není růžová. V tabulce jsou až čtvrtí a na druhou Bosnu a Hercegovinu ztrácejí pět bodů, navíc oba zápasy s balkánským soupeřem prohráli.

Na vítězství Španělska si můžete vsadit v kursu 1,23, na výhru Belgie vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 9,8. Pokud očekáváte remízu, je k dispozici kurs 5,1.

CO

Časová osa: Rady sázkařům

Filtr článků - Rady sázkařům