Kučera se s Litvínovem představí na ledě mistra

Těžký start čeká nového trenéra předposledního Litvínova Jiřího Kučeru. Ten po odstoupení Jaroslava Hübla postoupil do pozice prvního kouče Severočechů, kteří se v nedělním utkání devátého kola představí na ledě mistrovských Karlových Varů.

Trenér Jiří Kučera na archivním snímku

Těm ale úvod sezóny nevyšel a jsou dvanácté. Před Litvínovem mají náskok pěti bodů. Karlovarští v úterý konečně vyhráli ve své nové aréně, porazili Třinec 3:1. V pátek ale prohráli na Spartě gólem Netíka v prodloužení.

Litvínov naposledy podlehl Mladé Boleslavi také po prodloužení, na svém kontě má po osmi kolech jediné tříbodové vítězství ve druhém kole nad nováčkem z Brna. Od té doby šestkrát v řadě prohrál.

Na vítězství Karlových Varů se můžete vsadit v kursu 1,55, na výhru Litvínova vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 4,15. Pokud očekáváte remízu po základní hrací době, je k dispozici kurs 4,4.