Rozjetá Wozniacká se v Tokiu utká s Radwaňskou

Špičkovou podívanou slibuje turnaj v Tokiu. Světová dvojka Caroline Wozniacká z Dánska se o semifinále utká s další hráčkou elitní světové desítky – Agnieszkou Radwaňskou z Polska.

Dánská tenistka Caroline Wozniacká na US Open

Wozniacká v Tokiu smetla Rusku Pavljučenkovou, které povolila jen tři gamy. Letos rodačka z Odense vyhrála turnaje v Ponte Vedra Beach, Kodani, Montrealu a New Havenu. V posledních týdnech je ve skvělé formě.

Jednadvacetiletá Radwaňská letos postoupila do finále v San Diegu, o kolo dřív vypadla v Indian Wells a Stanfordu. Na US Open skončila ve druhém kole.

Obě tenistky se utkaly třikrát, ve dvou případech (včetně letošního duelu v Indian Wells) zvítězila Wozniacká. Vítězka námi vybraného zápasu v dalším kole narazí na lepší z dvojice Vandeweghe (Q-USA) – Azarenková (8-Bělorusko)..

Na vítězství Wozniacké si můžete vsadit v kursu 1,3, na výhru Radwaňské vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,93.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!