Favorizovaný Söderling se v Kuala Lumpuru utká s Golubjovem

Podle očekávání bez potíží vkročil do turnaje v Kuala Lumpuru Robin Söderling. Švéd je v Malajsii nejvýše nasazeným hráčem a ve svém prvním zápase povolil Francouzi Rogeru-Vasselinovi jediný game. Ve třetím kole se světová pětka utká s Kazachem Andrejem Golubjovem.

Švédský tenista Robin Söderling

Söderling letos vyhrál podnik v Rotterdamu, v semifinále skončil v Barceloně, na Roland Garros a v Bastadu. Po čtvrtfinále na US Open naposledy vyhrál obě své dvouhry v Davis Cupu proti Itálii.

Třiadvacetiletý Golubjov je v žebříčku ATP na 41. místě, letos rodák z Volžského zazářil v Hamburku, kde vyhrál prestižní turnaj kategorie ATP 500. Jinak bodoval převážně na challengerech.

Oba tenisté se v kariéře ještě neutkali. Vítěz námi vybraného utkání v dalším kole narazí na lepšího z dvojice Berdych (3-ČR) – Ferrer (5-Španělsko).

Na vítězství Söderlinga si můžete vsadit v kursu 1,16, na výhru Golubjova vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 4,02.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!