Baník doma potvrzuje postup do další fáze Evropské ligy

Formalitou je odveta druhého předkola Evropské ligy mezi Ostravou a fotbalisté WIT Georgia Tbilisi. Baník si z Gruzie přivezl šestigólový náskok, který by v domácím prostředí na Bazalech neměl ztratit.

Ostravský Frydrych v souboji s příbramským Huňou - ilustrační foto.

Ostravě nevyšel start domácí soutěže, na hřišti Příbrami jen remizoval 0:0. Díky komfortnímu náskoku si trenér Koubek může vyzkoušet varianty sestavy pro ligu, oproti duelu v Gruzii plánuje udělat šest změn. Odpočívat by měly opory Bolf, Marek nebo útočník Varadi.

V prvním zápase otevřel skóre ve 33. minutě Neves, který po přestávce i díky proměněné penaltě završil hattrick. Baník ve druhé půli nastřílel pět gólů, výbornou produktivitu týmu zúročili Pilík, Neuwirth a Hušbauer.

Vítěz se v dalším kole utká s lepším z dvojice Mogilev (Bělorusko) – Stabaek (Norsko).

Na vítězství Ostravy si můžete vsadit v kursu 1,14, na výhru WIT Georgie Tbilisi vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 12. Pokud očekáváte remízu, je k dispozici kurs 6,7.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!