Hlavní obsah

    Výsledky:

    Seřadit podle: Kol Data odehrání

    Výsledky podle kol:

    základní skupiny - 5. kolo
    25.11.2021 Randers Randers FC - CFR Kluž Kluž Randers - Kluž 2 : 1
    25.11.2021 Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv F.C. - LASK Linec Linec Maccabi Tel Aviv - Linec 0 : 1
    25.11.2021 Jablonec FK Jablonec - AZ Alkmaar Alkmaar Jablonec - Alkmaar 1 : 1
    20211125T21 : 00:00+0000
    Jablonec vs. Alkmaar
    Jablonec vs. Alkmaar
    Jablonec
    Alkmaar
    25.11.2021 Tallinn Flora Tallinn - Partizan Bělehrad Partizan Tallinn - Partizan 1 : 0
    25.11.2021 Bodö/Glimt Bodö/Glimt - CSKA Sofie Sofie Bodö/Glimt - Sofie 2 : 0
    25.11.2021 AS Řím AS Řím - Zarja Luhansk Zarja AS Řím - Zarja 4 : 0
    25.11.2021 Famagusta Anorthosis Famagusta - K.A.A. Gent Gent Famagusta - Gent 1 : 0
    25.11.2021 Slovan Bratislava ŠK Slovan Bratislava - PAOK Soluň PAOK Soluň Slovan Bratislava - PAOK Soluň 0 : 0
    25.11.2021 Slavia SK Slavia Praha - Feyenoord Rotterdam Feyenoord Slavia - Feyenoord 2 : 2
    20211125T18 : 45:00+0000
    Slavia vs. Feyenoord
    Slavia vs. Feyenoord
    Slavia
    Feyenoord
    25.11.2021 Rennes Stade Rennes F.C. - SBV Vitesse Arnhem Arnhem Rennes - Arnhem 3 : 3
    25.11.2021 Mura NŠ Mura - Tottenham Hotspur F.C. Tottenham Mura - Tottenham 2 : 1
    25.11.2021 Maccabi Haifa Maccabi Haifa FC - 1. FC Union Berlín Union Maccabi Haifa - Union 0 : 1
    20211125T18 : 45:00+0000
    Maccabi Haifa vs. Union
    Maccabi Haifa vs. Union
    Maccabi Haifa
    Union
    25.11.2021 Lincoln Lincoln Red Imps - FC Kodaň Kodaň Lincoln - Kodaň 0 : 4
    25.11.2021 Karabach Karabach FK - Omonia Nikósie Nikósie Karabach - Nikósie 2 : 2
    25.11.2021 Helsinky HJK Helsinky - Alaškert FC Alaškert Helsinky - Alaškert 1 : 0
    25.11.2021 Kajrat Kajrat Almaty - FC Basilej Basilej Kajrat - Basilej 2 : 3
    základní skupiny - 4. kolo
    4.11.2021 Union 1. FC Union Berlín - Feyenoord Rotterdam Feyenoord Union - Feyenoord 1 : 2
    20211104T21 : 00:00+0000
    Union vs. Feyenoord
    Union vs. Feyenoord
    Union
    Feyenoord
    4.11.2021 Tottenham Tottenham Hotspur F.C. - SBV Vitesse Arnhem Arnhem Tottenham - Arnhem 3 : 2
    4.11.2021 Slavia SK Slavia Praha - Maccabi Haifa FC Maccabi Haifa Slavia - Maccabi Haifa 1 : 0
    20211104T21 : 00:00+0000
    Slavia vs. Maccabi Haifa
    Slavia vs. Maccabi Haifa
    Slavia
    Maccabi Haifa
    4.11.2021 Rennes Stade Rennes F.C. - NŠ Mura Mura Rennes - Mura 1 : 0
    4.11.2021 PAOK Soluň PAOK Soluň - FC Kodaň Kodaň PAOK Soluň - Kodaň 1 : 2
    4.11.2021 Tallinn Flora Tallinn - Anorthosis Famagusta Famagusta Tallinn - Famagusta 2 : 2
    4.11.2021 AS Řím AS Řím - Bodö/Glimt Bodö/Glimt AS Řím - Bodö/Glimt 2 : 2
    4.11.2021 Zarja Zarja Luhansk - CSKA Sofie Sofie Zarja - Sofie 2 : 0
    4.11.2021 Randers Randers FC - FK Jablonec Jablonec Randers - Jablonec 2 : 2
    20211104T18 : 45:00+0000
    Randers vs. Jablonec
    Randers vs. Jablonec
    Randers
    Jablonec
    4.11.2021 Nikósie Omonia Nikósie - FC Basilej Basilej Nikósie - Basilej 1 : 1
    4.11.2021 Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv F.C. - HJK Helsinky Helsinky Maccabi Tel Aviv - Helsinky 3 : 0
    4.11.2021 Lincoln Lincoln Red Imps - ŠK Slovan Bratislava Slovan Bratislava Lincoln - Slovan Bratislava 1 : 4
    4.11.2021 Linec LASK Linec - Alaškert FC Alaškert Linec - Alaškert 2 : 0
    4.11.2021 Gent K.A.A. Gent - Partizan Bělehrad Partizan Gent - Partizan 1 : 1
    4.11.2021 Alkmaar AZ Alkmaar - CFR Kluž Kluž Alkmaar - Kluž 2 : 0
    4.11.2021 Kajrat Kajrat Almaty - Karabach FK Karabach Kajrat - Karabach 1 : 2
    základní skupiny - 3. kolo
    21.10.2021 Slovan Bratislava ŠK Slovan Bratislava - Lincoln Red Imps Lincoln Slovan Bratislava - Lincoln 2 : 0
    21.10.2021 Partizan Partizan Bělehrad - K.A.A. Gent Gent Partizan - Gent 0 : 1
    21.10.2021 Jablonec FK Jablonec - Randers FC Randers Jablonec - Randers 2 : 2
    20211021T21 : 00:00+0000
    Jablonec vs. Randers
    Jablonec vs. Randers
    Jablonec
    Randers
    21.10.2021 Sofie CSKA Sofie - Zarja Luhansk Zarja Sofie - Zarja 0 : 1
    21.10.2021 Kluž CFR Kluž - AZ Alkmaar Alkmaar Kluž - Alkmaar 0 : 1
    21.10.2021 Basilej FC Basilej - Omonia Nikósie Nikósie Basilej - Nikósie 3 : 1
    21.10.2021 Arnhem SBV Vitesse Arnhem - Tottenham Hotspur F.C. Tottenham Arnhem - Tottenham 1 : 0
    21.10.2021 Mura NŠ Mura - Stade Rennes F.C. Rennes Mura - Rennes 1 : 2
    21.10.2021 Maccabi Haifa Maccabi Haifa FC - SK Slavia Praha Slavia Maccabi Haifa - Slavia 1 : 0
    20211021T18 : 45:00+0000
    Maccabi Haifa vs. Slavia
    Maccabi Haifa vs. Slavia
    Maccabi Haifa
    Slavia
    21.10.2021 Karabach Karabach FK - Kajrat Almaty Kajrat Karabach - Kajrat 2 : 1
    21.10.2021 Feyenoord Feyenoord Rotterdam - 1. FC Union Berlín Union Feyenoord - Union 3 : 1
    20211021T18 : 45:00+0000
    Feyenoord vs. Union
    Feyenoord vs. Union
    Feyenoord
    Union
    21.10.2021 Kodaň FC Kodaň - PAOK Soluň PAOK Soluň Kodaň - PAOK Soluň 1 : 2
    21.10.2021 Bodö/Glimt Bodö/Glimt - AS Řím AS Řím Bodö/Glimt - AS Řím 6 : 1
    21.10.2021 Famagusta Anorthosis Famagusta - Flora Tallinn Tallinn Famagusta - Tallinn 2 : 2
    21.10.2021 Alaškert Alaškert FC - LASK Linec Linec Alaškert - Linec 0 : 3
    21.10.2021 Helsinky HJK Helsinky - Maccabi Tel Aviv F.C. Maccabi Tel Aviv Helsinky - Maccabi Tel Aviv 0 : 5
    základní skupiny - 2. kolo
    30.9.2021 Arnhem SBV Vitesse Arnhem - Stade Rennes F.C. Rennes Arnhem - Rennes 1 : 2
    30.9.2021 Union 1. FC Union Berlín - Maccabi Haifa FC Maccabi Haifa Union - Maccabi Haifa 3 : 0
    30.9.2021 Tottenham Tottenham Hotspur F.C. - NŠ Mura Mura Tottenham - Mura 5 : 1
    30.9.2021 Nikósie Omonia Nikósie - Karabach FK Karabach Nikósie - Karabach 1 : 4
    20210930T21 : 00:00+0000
    Nikósie vs. Karabach
    Nikósie vs. Karabach
    Nikósie
    Karabach
    30.9.2021 Feyenoord Feyenoord Rotterdam - SK Slavia Praha Slavia Feyenoord - Slavia 2 : 1
    20210930T21 : 00:00+0000
    Feyenoord vs. Slavia
    Feyenoord vs. Slavia
    Feyenoord
    Slavia
    30.9.2021 Kodaň FC Kodaň - Lincoln Red Imps Lincoln Kodaň - Lincoln 3 : 1
    30.9.2021 Basilej FC Basilej - Kajrat Almaty Kajrat Basilej - Kajrat 4 : 2
    30.9.2021 Zarja Zarja Luhansk - AS Řím AS Řím Zarja - AS Řím 0 : 3
    30.9.2021 Partizan Partizan Bělehrad - Flora Tallinn Tallinn Partizan - Tallinn 2 : 0
    30.9.2021 PAOK Soluň PAOK Soluň - ŠK Slovan Bratislava Slovan Bratislava PAOK Soluň - Slovan Bratislava 1 : 1
    30.9.2021 Linec LASK Linec - Maccabi Tel Aviv F.C. Maccabi Tel Aviv Linec - Maccabi Tel Aviv 1 : 1
    30.9.2021 Gent K.A.A. Gent - Anorthosis Famagusta Famagusta Gent - Famagusta 2 : 0
    30.9.2021 Sofie CSKA Sofie - Bodö/Glimt Bodö/Glimt Sofie - Bodö/Glimt 0 : 0
    30.9.2021 Kluž CFR Kluž - Randers FC Randers Kluž - Randers 1 : 1
    30.9.2021 Alkmaar AZ Alkmaar - FK Jablonec Jablonec Alkmaar - Jablonec 1 : 0
    20210930T18 : 45:00+0000
    Alkmaar vs. Jablonec
    Alkmaar vs. Jablonec
    Alkmaar
    Jablonec
    30.9.2021 Alaškert Alaškert FC - HJK Helsinky Helsinky Alaškert - Helsinky 2 : 4
    základní skupiny - 1. kolo
    16.9.2021 Randers Randers FC - AZ Alkmaar Alkmaar Randers - Alkmaar 2 : 2
    16.9.2021 Jablonec FK Jablonec - CFR Kluž Kluž Jablonec - Kluž 1 : 0
    20210916T21 : 00:00+0000
    Jablonec vs. Kluž
    Jablonec vs. Kluž
    Jablonec
    Kluž
    16.9.2021 Tallinn Flora Tallinn - K.A.A. Gent Gent Tallinn - Gent 0 : 1
    16.9.2021 Bodö/Glimt Bodö/Glimt - Zarja Luhansk Zarja Bodö/Glimt - Zarja 3 : 1
    16.9.2021 AS Řím AS Řím - CSKA Sofie Sofie AS Řím - Sofie 5 : 1
    16.9.2021 Famagusta Anorthosis Famagusta - Partizan Bělehrad Partizan Famagusta - Partizan 0 : 2
    16.9.2021 Slovan Bratislava ŠK Slovan Bratislava - FC Kodaň Kodaň Slovan Bratislava - Kodaň 1 : 3
    20210916T18 : 45:00+0000
    Slovan Bratislava vs. Kodaň
    Slovan Bratislava vs. Kodaň
    Slovan Bratislava
    Kodaň
    16.9.2021 Slavia SK Slavia Praha - 1. FC Union Berlín Union Slavia - Union 3 : 1
    20210916T18 : 45:00+0000
    Slavia vs. Union
    Slavia vs. Union
    Slavia
    Union
    16.9.2021 Rennes Stade Rennes F.C. - Tottenham Hotspur F.C. Tottenham Rennes - Tottenham 2 : 2
    16.9.2021 Mura NŠ Mura - SBV Vitesse Arnhem Arnhem Mura - Arnhem 0 : 2
    16.9.2021 Lincoln Lincoln Red Imps - PAOK Soluň PAOK Soluň Lincoln - PAOK Soluň 0 : 2
    16.9.2021 Karabach Karabach FK - FC Basilej Basilej Karabach - Basilej 0 : 0
    16.9.2021 Helsinky HJK Helsinky - LASK Linec Linec Helsinky - Linec 0 : 2
    16.9.2021 Kajrat Kajrat Almaty - Omonia Nikósie Nikósie Kajrat - Nikósie 0 : 0
    14.9.2021 Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv F.C. - Alaškert FC Alaškert Maccabi Tel Aviv - Alaškert 4 : 1
    14.9.2021 Maccabi Haifa Maccabi Haifa FC - Feyenoord Rotterdam Feyenoord Maccabi Haifa - Feyenoord 0 : 0

    Výsledky podle kol:

    předkolo - 4. předkolo
    26.8.2021 Sofie CSKA Sofie - FC Viktoria Plzeň Plzeň Sofie - Plzeň 3 : 0 pp
    20210826T19 : 00:00+0000
    Sofie vs. Plzeň
    Sofie vs. Plzeň
    Sofie
    Plzeň
    26.8.2021 Žilina - FK Jablonec Jablonec Žilina - Jablonec 0 : 3
    20210826T18 : 00:00+0000
    Žilina vs. Jablonec
    Žilina vs. Jablonec
    Žilina
    Jablonec
    19.8.2021 Jablonec FK Jablonec - Žilina Jablonec - Žilina 5 : 1
    20210819T20 : 00:00+0000
    Jablonec vs. Žilina
    Jablonec vs. Žilina
    Jablonec
    Žilina
    19.8.2021 Plzeň FC Viktoria Plzeň - CSKA Sofie Sofie Plzeň - Sofie 2 : 0
    20210819T19 : 00:00+0000
    Plzeň vs. Sofie
    Plzeň vs. Sofie
    Plzeň
    Sofie
    předkolo - 3. předkolo
    12.8.2021 Plzeň FC Viktoria Plzeň - The New Saints New Saints Plzeň - New Saints 3 : 1 pen.
    20210812T19 : 00:00+0000
    Plzeň vs. New Saints
    Plzeň vs. New Saints
    Plzeň
    New Saints
    5.8.2021 New Saints The New Saints - FC Viktoria Plzeň Plzeň New Saints - Plzeň 4 : 2
    20210805T20 : 45:00+0000
    New Saints vs. Plzeň
    New Saints vs. Plzeň
    New Saints
    Plzeň
    předkolo - 2. předkolo
    29.7.2021 Slovácko 1. FC Slovácko - Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv Slovácko - Lokomotiv Plovdiv 1 : 0 pen.
    20210729T19 : 00:00+0000
    Slovácko vs. Lokomotiv Plovdiv
    Slovácko vs. Lokomotiv Plovdiv
    Slovácko
    Lokomotiv Plovdiv
    29.7.2021 Dynamo Brest Dynamo Brest - FC Viktoria Plzeň Plzeň Dynamo Brest - Plzeň 1 : 2
    20210729T18 : 00:00+0000
    Dynamo Brest vs. Plzeň
    Dynamo Brest vs. Plzeň
    Dynamo Brest
    Plzeň
    22.7.2021 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv - 1. FC Slovácko Slovácko Lokomotiv Plovdiv - Slovácko 1 : 0
    20210722T19 : 00:00+0000
    Lokomotiv Plovdiv vs. Slovácko
    Lokomotiv Plovdiv vs. Slovácko
    Lokomotiv Plovdiv
    Slovácko
    22.7.2021 Plzeň FC Viktoria Plzeň - Dynamo Brest Dynamo Brest Plzeň - Dynamo Brest 2 : 1
    20210722T19 : 00:00+0000
    Plzeň vs. Dynamo Brest
    Plzeň vs. Dynamo Brest
    Plzeň
    Dynamo Brest

    Výsledky podle kalendářního týdne:

    47. týden
    25.11.2021 základní skupiny - 5. kolo Randers Randers FC - CFR Kluž Kluž Randers - Kluž 2 : 1
    25.11.2021 základní skupiny - 5. kolo Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv F.C. - LASK Linec Linec Maccabi Tel Aviv - Linec 0 : 1
    25.11.2021 základní skupiny - 5. kolo Jablonec FK Jablonec - AZ Alkmaar Alkmaar Jablonec - Alkmaar 1 : 1
    20211125T21 : 00:00+0000
    Jablonec vs. Alkmaar
    Jablonec vs. Alkmaar
    Jablonec
    Alkmaar
    25.11.2021 základní skupiny - 5. kolo Tallinn Flora Tallinn - Partizan Bělehrad Partizan Tallinn - Partizan 1 : 0
    25.11.2021 základní skupiny - 5. kolo Bodö/Glimt Bodö/Glimt - CSKA Sofie Sofie Bodö/Glimt - Sofie 2 : 0
    25.11.2021 základní skupiny - 5. kolo AS Řím AS Řím - Zarja Luhansk Zarja AS Řím - Zarja 4 : 0
    25.11.2021 základní skupiny - 5. kolo Famagusta Anorthosis Famagusta - K.A.A. Gent Gent Famagusta - Gent 1 : 0
    25.11.2021 základní skupiny - 5. kolo Slovan Bratislava ŠK Slovan Bratislava - PAOK Soluň PAOK Soluň Slovan Bratislava - PAOK Soluň 0 : 0
    25.11.2021 základní skupiny - 5. kolo Slavia SK Slavia Praha - Feyenoord Rotterdam Feyenoord Slavia - Feyenoord 2 : 2
    20211125T18 : 45:00+0000
    Slavia vs. Feyenoord
    Slavia vs. Feyenoord
    Slavia
    Feyenoord
    25.11.2021 základní skupiny - 5. kolo Rennes Stade Rennes F.C. - SBV Vitesse Arnhem Arnhem Rennes - Arnhem 3 : 3
    25.11.2021 základní skupiny - 5. kolo Mura NŠ Mura - Tottenham Hotspur F.C. Tottenham Mura - Tottenham 2 : 1
    25.11.2021 základní skupiny - 5. kolo Maccabi Haifa Maccabi Haifa FC - 1. FC Union Berlín Union Maccabi Haifa - Union 0 : 1
    20211125T18 : 45:00+0000
    Maccabi Haifa vs. Union
    Maccabi Haifa vs. Union
    Maccabi Haifa
    Union
    25.11.2021 základní skupiny - 5. kolo Lincoln Lincoln Red Imps - FC Kodaň Kodaň Lincoln - Kodaň 0 : 4
    25.11.2021 základní skupiny - 5. kolo Karabach Karabach FK - Omonia Nikósie Nikósie Karabach - Nikósie 2 : 2
    25.11.2021 základní skupiny - 5. kolo Helsinky HJK Helsinky - Alaškert FC Alaškert Helsinky - Alaškert 1 : 0
    25.11.2021 základní skupiny - 5. kolo Kajrat Kajrat Almaty - FC Basilej Basilej Kajrat - Basilej 2 : 3
    44. týden
    4.11.2021 základní skupiny - 4. kolo Union 1. FC Union Berlín - Feyenoord Rotterdam Feyenoord Union - Feyenoord 1 : 2
    20211104T21 : 00:00+0000
    Union vs. Feyenoord
    Union vs. Feyenoord
    Union
    Feyenoord
    4.11.2021 základní skupiny - 4. kolo Tottenham Tottenham Hotspur F.C. - SBV Vitesse Arnhem Arnhem Tottenham - Arnhem 3 : 2
    4.11.2021 základní skupiny - 4. kolo Slavia SK Slavia Praha - Maccabi Haifa FC Maccabi Haifa Slavia - Maccabi Haifa 1 : 0
    20211104T21 : 00:00+0000
    Slavia vs. Maccabi Haifa
    Slavia vs. Maccabi Haifa
    Slavia
    Maccabi Haifa
    4.11.2021 základní skupiny - 4. kolo Rennes Stade Rennes F.C. - NŠ Mura Mura Rennes - Mura 1 : 0
    4.11.2021 základní skupiny - 4. kolo PAOK Soluň PAOK Soluň - FC Kodaň Kodaň PAOK Soluň - Kodaň 1 : 2
    4.11.2021 základní skupiny - 4. kolo Tallinn Flora Tallinn - Anorthosis Famagusta Famagusta Tallinn - Famagusta 2 : 2
    4.11.2021 základní skupiny - 4. kolo AS Řím AS Řím - Bodö/Glimt Bodö/Glimt AS Řím - Bodö/Glimt 2 : 2
    4.11.2021 základní skupiny - 4. kolo Zarja Zarja Luhansk - CSKA Sofie Sofie Zarja - Sofie 2 : 0
    4.11.2021 základní skupiny - 4. kolo Randers Randers FC - FK Jablonec Jablonec Randers - Jablonec 2 : 2
    20211104T18 : 45:00+0000
    Randers vs. Jablonec
    Randers vs. Jablonec
    Randers
    Jablonec
    4.11.2021 základní skupiny - 4. kolo Nikósie Omonia Nikósie - FC Basilej Basilej Nikósie - Basilej 1 : 1
    4.11.2021 základní skupiny - 4. kolo Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv F.C. - HJK Helsinky Helsinky Maccabi Tel Aviv - Helsinky 3 : 0
    4.11.2021 základní skupiny - 4. kolo Lincoln Lincoln Red Imps - ŠK Slovan Bratislava Slovan Bratislava Lincoln - Slovan Bratislava 1 : 4
    4.11.2021 základní skupiny - 4. kolo Linec LASK Linec - Alaškert FC Alaškert Linec - Alaškert 2 : 0
    4.11.2021 základní skupiny - 4. kolo Gent K.A.A. Gent - Partizan Bělehrad Partizan Gent - Partizan 1 : 1
    4.11.2021 základní skupiny - 4. kolo Alkmaar AZ Alkmaar - CFR Kluž Kluž Alkmaar - Kluž 2 : 0
    4.11.2021 základní skupiny - 4. kolo Kajrat Kajrat Almaty - Karabach FK Karabach Kajrat - Karabach 1 : 2
    42. týden
    21.10.2021 základní skupiny - 3. kolo Slovan Bratislava ŠK Slovan Bratislava - Lincoln Red Imps Lincoln Slovan Bratislava - Lincoln 2 : 0
    21.10.2021 základní skupiny - 3. kolo Partizan Partizan Bělehrad - K.A.A. Gent Gent Partizan - Gent 0 : 1
    21.10.2021 základní skupiny - 3. kolo Jablonec FK Jablonec - Randers FC Randers Jablonec - Randers 2 : 2
    20211021T21 : 00:00+0000
    Jablonec vs. Randers
    Jablonec vs. Randers
    Jablonec
    Randers
    21.10.2021 základní skupiny - 3. kolo Sofie CSKA Sofie - Zarja Luhansk Zarja Sofie - Zarja 0 : 1
    21.10.2021 základní skupiny - 3. kolo Kluž CFR Kluž - AZ Alkmaar Alkmaar Kluž - Alkmaar 0 : 1
    21.10.2021 základní skupiny - 3. kolo Basilej FC Basilej - Omonia Nikósie Nikósie Basilej - Nikósie 3 : 1
    21.10.2021 základní skupiny - 3. kolo Arnhem SBV Vitesse Arnhem - Tottenham Hotspur F.C. Tottenham Arnhem - Tottenham 1 : 0
    21.10.2021 základní skupiny - 3. kolo Mura NŠ Mura - Stade Rennes F.C. Rennes Mura - Rennes 1 : 2
    21.10.2021 základní skupiny - 3. kolo Maccabi Haifa Maccabi Haifa FC - SK Slavia Praha Slavia Maccabi Haifa - Slavia 1 : 0
    20211021T18 : 45:00+0000
    Maccabi Haifa vs. Slavia
    Maccabi Haifa vs. Slavia
    Maccabi Haifa
    Slavia
    21.10.2021 základní skupiny - 3. kolo Karabach Karabach FK - Kajrat Almaty Kajrat Karabach - Kajrat 2 : 1
    21.10.2021 základní skupiny - 3. kolo Feyenoord Feyenoord Rotterdam - 1. FC Union Berlín Union Feyenoord - Union 3 : 1
    20211021T18 : 45:00+0000
    Feyenoord vs. Union
    Feyenoord vs. Union
    Feyenoord
    Union
    21.10.2021 základní skupiny - 3. kolo Kodaň FC Kodaň - PAOK Soluň PAOK Soluň Kodaň - PAOK Soluň 1 : 2
    21.10.2021 základní skupiny - 3. kolo Bodö/Glimt Bodö/Glimt - AS Řím AS Řím Bodö/Glimt - AS Řím 6 : 1
    21.10.2021 základní skupiny - 3. kolo Famagusta Anorthosis Famagusta - Flora Tallinn Tallinn Famagusta - Tallinn 2 : 2
    21.10.2021 základní skupiny - 3. kolo Alaškert Alaškert FC - LASK Linec Linec Alaškert - Linec 0 : 3
    21.10.2021 základní skupiny - 3. kolo Helsinky HJK Helsinky - Maccabi Tel Aviv F.C. Maccabi Tel Aviv Helsinky - Maccabi Tel Aviv 0 : 5
    39. týden
    30.9.2021 základní skupiny - 2. kolo Arnhem SBV Vitesse Arnhem - Stade Rennes F.C. Rennes Arnhem - Rennes 1 : 2
    30.9.2021 základní skupiny - 2. kolo Union 1. FC Union Berlín - Maccabi Haifa FC Maccabi Haifa Union - Maccabi Haifa 3 : 0
    30.9.2021 základní skupiny - 2. kolo Tottenham Tottenham Hotspur F.C. - NŠ Mura Mura Tottenham - Mura 5 : 1
    30.9.2021 základní skupiny - 2. kolo Nikósie Omonia Nikósie - Karabach FK Karabach Nikósie - Karabach 1 : 4
    20210930T21 : 00:00+0000
    Nikósie vs. Karabach
    Nikósie vs. Karabach
    Nikósie
    Karabach
    30.9.2021 základní skupiny - 2. kolo Feyenoord Feyenoord Rotterdam - SK Slavia Praha Slavia Feyenoord - Slavia 2 : 1
    20210930T21 : 00:00+0000
    Feyenoord vs. Slavia
    Feyenoord vs. Slavia
    Feyenoord
    Slavia
    30.9.2021 základní skupiny - 2. kolo Kodaň FC Kodaň - Lincoln Red Imps Lincoln Kodaň - Lincoln 3 : 1
    30.9.2021 základní skupiny - 2. kolo Basilej FC Basilej - Kajrat Almaty Kajrat Basilej - Kajrat 4 : 2
    30.9.2021 základní skupiny - 2. kolo Zarja Zarja Luhansk - AS Řím AS Řím Zarja - AS Řím 0 : 3
    30.9.2021 základní skupiny - 2. kolo Partizan Partizan Bělehrad - Flora Tallinn Tallinn Partizan - Tallinn 2 : 0
    30.9.2021 základní skupiny - 2. kolo PAOK Soluň PAOK Soluň - ŠK Slovan Bratislava Slovan Bratislava PAOK Soluň - Slovan Bratislava 1 : 1
    30.9.2021 základní skupiny - 2. kolo Linec LASK Linec - Maccabi Tel Aviv F.C. Maccabi Tel Aviv Linec - Maccabi Tel Aviv 1 : 1
    30.9.2021 základní skupiny - 2. kolo Gent K.A.A. Gent - Anorthosis Famagusta Famagusta Gent - Famagusta 2 : 0
    30.9.2021 základní skupiny - 2. kolo Sofie CSKA Sofie - Bodö/Glimt Bodö/Glimt Sofie - Bodö/Glimt 0 : 0
    30.9.2021 základní skupiny - 2. kolo Kluž CFR Kluž - Randers FC Randers Kluž - Randers 1 : 1
    30.9.2021 základní skupiny - 2. kolo Alkmaar AZ Alkmaar - FK Jablonec Jablonec Alkmaar - Jablonec 1 : 0
    20210930T18 : 45:00+0000
    Alkmaar vs. Jablonec
    Alkmaar vs. Jablonec
    Alkmaar
    Jablonec
    30.9.2021 základní skupiny - 2. kolo Alaškert Alaškert FC - HJK Helsinky Helsinky Alaškert - Helsinky 2 : 4
    37. týden
    16.9.2021 základní skupiny - 1. kolo Randers Randers FC - AZ Alkmaar Alkmaar Randers - Alkmaar 2 : 2
    16.9.2021 základní skupiny - 1. kolo Jablonec FK Jablonec - CFR Kluž Kluž Jablonec - Kluž 1 : 0
    20210916T21 : 00:00+0000
    Jablonec vs. Kluž
    Jablonec vs. Kluž
    Jablonec
    Kluž
    16.9.2021 základní skupiny - 1. kolo Tallinn Flora Tallinn - K.A.A. Gent Gent Tallinn - Gent 0 : 1
    16.9.2021 základní skupiny - 1. kolo Bodö/Glimt Bodö/Glimt - Zarja Luhansk Zarja Bodö/Glimt - Zarja 3 : 1
    16.9.2021 základní skupiny - 1. kolo AS Řím AS Řím - CSKA Sofie Sofie AS Řím - Sofie 5 : 1
    16.9.2021 základní skupiny - 1. kolo Famagusta Anorthosis Famagusta - Partizan Bělehrad Partizan Famagusta - Partizan 0 : 2
    16.9.2021 základní skupiny - 1. kolo Slovan Bratislava ŠK Slovan Bratislava - FC Kodaň Kodaň Slovan Bratislava - Kodaň 1 : 3
    20210916T18 : 45:00+0000
    Slovan Bratislava vs. Kodaň
    Slovan Bratislava vs. Kodaň
    Slovan Bratislava
    Kodaň
    16.9.2021 základní skupiny - 1. kolo Slavia SK Slavia Praha - 1. FC Union Berlín Union Slavia - Union 3 : 1
    20210916T18 : 45:00+0000
    Slavia vs. Union
    Slavia vs. Union
    Slavia
    Union
    16.9.2021 základní skupiny - 1. kolo Rennes Stade Rennes F.C. - Tottenham Hotspur F.C. Tottenham Rennes - Tottenham 2 : 2
    16.9.2021 základní skupiny - 1. kolo Mura NŠ Mura - SBV Vitesse Arnhem Arnhem Mura - Arnhem 0 : 2
    16.9.2021 základní skupiny - 1. kolo Lincoln Lincoln Red Imps - PAOK Soluň PAOK Soluň Lincoln - PAOK Soluň 0 : 2
    16.9.2021 základní skupiny - 1. kolo Karabach Karabach FK - FC Basilej Basilej Karabach - Basilej 0 : 0
    16.9.2021 základní skupiny - 1. kolo Helsinky HJK Helsinky - LASK Linec Linec Helsinky - Linec 0 : 2
    16.9.2021 základní skupiny - 1. kolo Kajrat Kajrat Almaty - Omonia Nikósie Nikósie Kajrat - Nikósie 0 : 0
    14.9.2021 základní skupiny - 1. kolo Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv F.C. - Alaškert FC Alaškert Maccabi Tel Aviv - Alaškert 4 : 1
    14.9.2021 základní skupiny - 1. kolo Maccabi Haifa Maccabi Haifa FC - Feyenoord Rotterdam Feyenoord Maccabi Haifa - Feyenoord 0 : 0
    34. týden
    26.8.2021 předkolo - 4. předkolo Sofie CSKA Sofie - FC Viktoria Plzeň Plzeň Sofie - Plzeň 3 : 0 pp
    20210826T19 : 00:00+0000
    Sofie vs. Plzeň
    Sofie vs. Plzeň
    Sofie
    Plzeň
    26.8.2021 předkolo - 4. předkolo Žilina - FK Jablonec Jablonec Žilina - Jablonec 0 : 3
    20210826T18 : 00:00+0000
    Žilina vs. Jablonec
    Žilina vs. Jablonec
    Žilina
    Jablonec
    33. týden
    19.8.2021 předkolo - 4. předkolo Jablonec FK Jablonec - Žilina Jablonec - Žilina 5 : 1
    20210819T20 : 00:00+0000
    Jablonec vs. Žilina
    Jablonec vs. Žilina
    Jablonec
    Žilina
    19.8.2021 předkolo - 4. předkolo Plzeň FC Viktoria Plzeň - CSKA Sofie Sofie Plzeň - Sofie 2 : 0
    20210819T19 : 00:00+0000
    Plzeň vs. Sofie
    Plzeň vs. Sofie
    Plzeň
    Sofie
    32. týden
    12.8.2021 předkolo - 3. předkolo Plzeň FC Viktoria Plzeň - The New Saints New Saints Plzeň - New Saints 3 : 1 pen.
    20210812T19 : 00:00+0000
    Plzeň vs. New Saints
    Plzeň vs. New Saints
    Plzeň
    New Saints
    31. týden
    5.8.2021 předkolo - 3. předkolo New Saints The New Saints - FC Viktoria Plzeň Plzeň New Saints - Plzeň 4 : 2
    20210805T20 : 45:00+0000
    New Saints vs. Plzeň
    New Saints vs. Plzeň
    New Saints
    Plzeň
    30. týden
    29.7.2021 předkolo - 2. předkolo Slovácko 1. FC Slovácko - Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv Slovácko - Lokomotiv Plovdiv 1 : 0 pen.
    20210729T19 : 00:00+0000
    Slovácko vs. Lokomotiv Plovdiv
    Slovácko vs. Lokomotiv Plovdiv
    Slovácko
    Lokomotiv Plovdiv
    29.7.2021 předkolo - 2. předkolo Dynamo Brest Dynamo Brest - FC Viktoria Plzeň Plzeň Dynamo Brest - Plzeň 1 : 2
    20210729T18 : 00:00+0000
    Dynamo Brest vs. Plzeň
    Dynamo Brest vs. Plzeň
    Dynamo Brest
    Plzeň
    29. týden
    22.7.2021 předkolo - 2. předkolo Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv - 1. FC Slovácko Slovácko Lokomotiv Plovdiv - Slovácko 1 : 0
    20210722T19 : 00:00+0000
    Lokomotiv Plovdiv vs. Slovácko
    Lokomotiv Plovdiv vs. Slovácko
    Lokomotiv Plovdiv
    Slovácko
    22.7.2021 předkolo - 2. předkolo Plzeň FC Viktoria Plzeň - Dynamo Brest Dynamo Brest Plzeň - Dynamo Brest 2 : 1
    20210722T19 : 00:00+0000
    Plzeň vs. Dynamo Brest
    Plzeň vs. Dynamo Brest
    Plzeň
    Dynamo Brest

    •  
       
       
       
    •  
       
       
       
    •  
       
       
       
    •  
       
       
       
    •  
       
       
       
    •  
       
       
       
    •  
       
       
       
    •