Rubriky:

Tenis

Běž pryč! odháněl kouče Šafářové od stolu český olympionik

2. července 2018 12:02 - Londýn/Praha

U české tenistky Lucie Šafářové je před startem Wimbledonu zase všechno při starém. V All England Clubu ve čtyřhře znovu spojí síly s tradiční parťačkou Bethanií Mattekovou-Sandsovou a do Londýna pochopitelně dorazila i se svým staronovým koučem Robem Steckleym, jenž si nenechal ujít příležitost k natočení svého klasického videa. Tam dělá tenistce společnost šermíř Alex Choupenitch.

Sám sebe v něm obsadil do role otrapy, který přišel narušit kavárenský dýchánek v londýnském parku Kensington Gardens, kde si jeho svěřenkyně podává smetanu či cukr tenisovou raketou a fleretem s českým olympijským reprezentantem v šermu Alexem Choupenitchem. Ten kouče, který se snaží ke stolu vetřít, ve videu pohoršeně odhání pryč.

„S Luckou jsme kámoši z Brna a já měl zrovna soustředění minulý týden v Londýně a Lucka tam přijela na wimblas, tak jsme si říkali, že uděláme nějaký video, protože její trenér je šikovnej v točení a stříhání videí," prozradil zákulisí vzniku videa Choupenitch. Ten se na Ostrovech připravuje na mistrovství světa.

https://www.facebook.com/safarovalucie/posts/1943307302400744

Pro bývalou semifinalistku Wimbledonu už ale v pondělí srandičky končí. V posledním utkání na kurtu číslo sedmnáct se utká v prvním kole s Ukrajinkou Katerynou Bondarenkovou.

Uspět bude chtít pochopitelně i ve čtyřhře, protože s americkou parťačkou jim právě trofej z All England Clubu jako jediná z grandslamových chybí. Mattekovou-Sandsovou loni ve Wimbledonu zastavilo ošklivé zranění kolena z dvouhry. Šafářovou zase trápila viróza a bakteriální infekce, které ji vyřadily ze hry na tři měsíce.

roj, Sport.cz

  3:6, 5:7 Martincová - Erraniová 3:6, 5:7   konec
20200925T15:20:00+0200
Martincová vs. Erraniová
Martincová vs. Erraniová
Martincová
Erraniová
  7:6, 6:4 Macháč - Silva 7:6, 6:4   konec
20200925T10:00:00+0200
Macháč vs. Silva
Macháč vs. Silva
Macháč
Silva

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Tenis - French Open 2020

Tenisový Grand Slam French Open probíhá od neděle 27. září do neděle 11. října v Paříži. Letos se koná 124. ročník turnaje a prize money jsou ve výši 38 milionů eur. Posledními vítězi Roland Garros ve dvouhře jsou Rafael Nadal a Ashleigh Bartyová.