Rubriky:

Tenis

Plíšková se provdala za Hrdličku

19. července 2018 16:56 - Praha
(Aktualizováno: 19. července 2018 17:14)

Karolína Plíšková se stala vdanou paní. Šestadvacetiletá tenistka si v Monaku vzala svého přítele a zároveň manažera Michala Hrdličku. Na twitteru se objevilo video, které sňatek potvrzuje.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Jejich vztah vzbuzuje kontroverzi. Když se v srpnu loňského roku před US Open provalilo, že Plíšková je už dva měsíce zasnoubená, veřejnost tomu příliš nevěřila. "Nechtěla jsem se k tomu vyjadřovat a měla jsem aspoň dva měsíce klid a nikdo to neřešil," pravila tehdy Plíšková serveru tenisovysvet.cz, proč zásnuby tajila už od konce Wimbledonu.

Nyní jejich vztah vyšperkovali svatbou, která se konala v Monaku za přítomnosti přibližně dvaceti hostů, mezi kterými mimo jiné nechyběla sestra nevěsty Kristýna či bývalá tenistka Klára Koukalová.

Sport.cz

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


J&T Banka Ostrava Open 2020

Kvalitně obsazený turnaj kategorie Premier probíhá od pondělí 19. října do neděle 25. října v Ostravar Aréně. Dotace turnaje je 528 500 dolarů a o vítězství bojuje hned deset hráček ze světové dvacítky, včetně Karolíny Plíškové. Hraje se na tvrdém povrchu a celý turnaj vysílá ČT Sport.