Emotivní závěr Štěpánkovy rozlučky. Polibek s manželkou a dcera v náruči

19. října 2018 08:11 - Praha

Prožil rozlučku s kariérou, jakou mu mohou ostatní čeští sportovci jen závidět. Radek Štěpánek přilákal na závěrečnou tečku za svojí tenisovou dráhou prvotřídní světové hvězdy v čele s Andrem Agassim a Novakem Djokovičem. Skvěle zrežírovaný večer v pražské O2 areně vrcholil od slavnostního nástupu hvězdných hostů přes recesistickou čtyřhru až po singlový boj se srbským šampiónem a mimořádně dojemnou děkovačku.

Sport.cz

Emotivní Štěpánek svými proslovy a gesty dohnal v hledišti k slzám nejednoho fanouška či celebritu ve VIP prostorách, kde seděl například i zpěvák Karel Gott. Jako poslední si na kurt pozval manželku Nicole s dcerou Stellou v náruči, které vítal se slovy: „Díky tenisu jsem našel taky svou lásku." Jak probíhal celý slavnostní večer se můžete podívat v přiložených videích.

roj, Sport.cz

  Bartyová - Ka. Plíšková dnes 14:00
20210423T14:00:00+0200
Bartyová vs. Ka. Plíšková
Bartyová vs. Ka. Plíšková
Bartyová
Ka. Plíšková
  Svitolinová - Kvitová dnes 17:00
20210423T17:00:00+0200
Svitolinová vs. Kvitová
Svitolinová vs. Kvitová
Svitolinová
Kvitová

Časová osa: Tenis

Sportovní legendy

Sport.cz pro své čtenáře pravidelně připravuje životopisy slavných světových sportovců. Najít zde můžete příběhy českých legend, jako je Kateřina Neumannová či Josef Váňa, nebo světových superhvězd kalibru Mika Tysona, Pelého nebo šachisty Kasparova.