Živě

Netradiční problém v šatně. Strýcová ukázala nadhled a zveřejnila fotku z toalet

26. března 2019 15:25 - Miami/Praha
(Aktualizováno: 26. března 2019 16:30)

Česká tenistka Barbora Strýcová ukázala, že má smysl pro humor. Na svém Instagramu zveřejnila během turnaje v Miami fotografii z toalet. To by samo o sobě mohlo působit zvláštně, ovšem celá situace se má trošku jinak.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Spolu se svou bývalou deblovou parťačkou Andreou Sestini Hlaváčkovou totiž Strýcová pózuje u pánských pisoárů. Tenistky však nevstoupily do míst, kam by vstoupit neměly. Celý vtip spočívá v tom, že mužské toalety jsou instalovány v dámské šatně.

„Je dobré být si rovni ve všech ohledech! Dámská šatna," hlásí Strýcová u příspěvku.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

It’s good to be equal in every aspects!! Women’s locker!! 🙈😉🤣

Příspěvek sdílený Barbora Strycova🐝 (@barborastrycova),Bře 25, 2019 v 4:48 PDT

Obě tenistky ve vtipné situaci podle všeho zvěčnila slovenská hvězda Magdalena Rybáriková, která se o své zásluhy také hrdě hlásí. „Foto kredit nic, jo? Člověk se může roztrhat a nic z toho," komentuje příspěvek s nadsázkou Slovenka.

Strýcová má k dobré náladě důvod. V Miami se jí daří, se svou parťačkou Sie Šu-wej je už v osmifinále, ve kterém narazí na pár Mertensová/Sabalenková.

bak, Sport.cz

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.