Plíšková je po Miami v nominaci na nejlepší tenistku března

3. dubna 2019 18:13 - St. Petersburg

Český tenis má zaděláno na další trofej! Také v březnu má totiž zastoupení mezi hráčkami, které kandidují na ocenění asociace WTA pro nejlepší tenistku měsíce. O tento titul bude usilovat Karolína Plíšková, jejími konkurentkami v hlasování jsou Bianca Andreescuová, Ashleigh Bartyová a Angelique Kerberová.

 

Geoff Burke, Reuters

České želízko v ohni je i v nominaci na ocenění za průlom měsíce, v níž figuruje Markéta Vondroušová. Spolu s devatenáctiletou čtvrtfinalistkou z Indian Wells a Miami o uznání usilují i Andreescuová, Anett Kontaveitová z Estonska a Tchaj-wanka Sie Šu-wej, která cenu získala už za únor.

Do nominace se dostaly výhradně finalistky velkých březnových turnajů v Indian Wells a v Miami. Plíšková ve finále v Miami podlehla Bartyové, v Indian Wells nečekaně triumfovala osmnáctiletá Kanaďanka Andreescuová nad Kerberovou.

Markéta Vondroušová na svou soupeřku nestačila

Jim Rassol, ČTK/AP

Plíšková byla v nominaci na hráčku měsíce i v lednu, kdy zvítězila světová jednička Naomi Ósakaová. V únoru kralovala Švýcarka Belinda Bencicová, v obou měsících byla mezi kandidátkami na ocenění také Petra Kvitová.

ČTK, Sport.cz

Která tenistka byla podle vás v březnu na kurtech nejlepší?


  6:1, 3:6, 6:2 Ka. Plíšková - Martičová 6:1, 3:6, 6:2 konec
20210515T13:40:00+0200
Ka. Plíšková vs. Martičová
Ka. Plíšková vs. Martičová
Ka. Plíšková
Martičová
  Swiateková - Ka. Plíšková dnes 17:30
20210516T17:30:00+0200
Swiateková vs. Ka. Plíšková
Swiateková vs. Ka. Plíšková
Swiateková
Ka. Plíšková

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.