Živě

Mladenovicovou povede bývalý kouč světové jedničky Ósakaové

15. dubna 2019 17:36 - Paříž

Francouzská tenistka Kristina Mladenovicová získala do svého týmu trenéra Saschu Bajina, jenž do ledna vedl světovou jedničku Naomi Ósakaovou. Spolupráci si neoficiálně vyzkoušeli na turnaji v Miami a dnes jeho angažmá potvrdila na sociálních sítích.

 

Česká sportovní/Pavel Lebeda, Facebook

Bajin, jenž v minulosti spolupracoval i se Serenou Williamsovou a Caroline Wozniackou, dovedl Ósakaovou ke dvěma grandslamových titulům za sebou a pomohl jí na tenisový trůn. Japonka ale krátce po lednovém triumfu na Australian Open překvapivě oznámila, že se s trenérem rozešla.

Pětadvacetiletá Mladenovicová shodou okolností Ósakaovou porazila v únoru v Dubaji v prvním zápase, který Japonka odehrála bez Bajina. V Miami ještě Francouzka o Bajinovi hovořila jako o rodinném příteli, který jí vypomáhá v roli konzultanta, nyní ho angažovala jako trenéra.

ČTK

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.