Kvitová znovu útočí na významné ocenění. Vyjde třetí pokus? Šanci má i Muchová

9. května 2019 18:16 - Praha

Tenistka Petra Kvitová je letos už potřetí v nominaci na ocenění asociace WTA pro nejlepší hráčku měsíce. Aktuální česká jednička, která se o tento titul neúspěšně ucházela v lednu a únoru, bude v hlasování za duben soupeřit s Američankou Madison Keysovou a Chorvatkou Petrou Martičovou.

 

Andrea Comas, ČTK/AP

Českou vítězku může mít i anketa o průlom měsíce, v níž se mezi nominované dostala Karolína Muchová.

Jejími konkurentkami jsou Švýcarka Jil Teichmannová, která ji porazila v pražském finále, sedmnáctiletá vítězka z Bogoty Američanka Amanda Anisimovová a Maria Sakkariová z Řecka, šampionka z Rabatu.

Kvitová v dubnu triumfovala ve Stuttgartu a jako první tenistka v letošním roce získala na okruhu WTA více než jeden titul. Keysová vyhrála turnaj v Charlestonu, Martičová ovládla Istanbul.

Video již není dostupné

Sestřih utkání Kvitová - Garciaová v Madridu

sntv

ČTK

ČT 2 6:1, 2:6, 6:4 Krejčíková - Pavljučenkovová 6:1, 2:6, 6:4 konec
20210612T15:10:00+0200
Krejčíková vs. Pavljučenkovová
Krejčíková vs. Pavljučenkovová
Krejčíková
Pavljučenkovová

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.