Rubriky:

Tenis

Další tenisová svatba. Podívejte se, jak to slušelo české hvězdě

5. srpna 2019 20:18 - Praha

Další tenisový pár si řekl ano. Po zahraničních hvězdách do toho praštily i ty české. O uplynulém víkendu se na okraji Prahy uskutečnila svatba Denisy Allertové a jejího dlouholetého partnera Jana Šátrala. Nechyběly ani tenisové kolegyně jako Chantal Škamlová či Jesika Malečková.

 

Twitter

Jiří Veselý, Caroline Wozniacká a Alison Riskeová. Ti všichni už letos vstoupili do svazku manželského. A tenisové svatby pokračují dál. Na podzim by se měli se svými dlouholetými partnerkami oženit legendární Rafael Nadal i jeho krajan Roberto Bautista. O uplynulém víkendu však proběhla ryze tenisová česká svatba.

Své ano řekla Janu Šátralovi Denisa Allertová. Šestadvacetiletá tenistka si svého devětadvacetiletého kolegu vzala po několikaleté známosti na okraji Prahy. Na svatbu dorazily i její kamarádky z tenisových kurtů Češky Petra Krejsová a Jesika Malečková a Slovenka Chantal Škamlová. Ty pak s nevěstou zapózovaly fotografům.

https://www.facebook.com/czechtennis.stars/posts/2336966073006439

Denisu Allertovou i Jana Šátrala během kariéry často trápí zranění. Allertová už dokázala porazit Simonu Halepovou, Angelique Kerberovou či Elinu Svitolinovou a v žebříčku figurovala na pětapadesátém místě, avšak v dalším rozletu jí zabrzdily zdravotní potíže. Na začátku letošní sezony zažila velký pád, když klesla o dvě stě míst na 354. pozici.

Teď se loňská osmifinalistka Australian Open zase pomalu dere nahoru. Nedávno si zahrála finále na turnajích ITF ve Starých Splavech a pražské Štvanici a už je dvě stě sedmdesátá šestá. Jejímu manželovi patří čtyři sta šedesátá třetí příčka. Líbánky zatím tenisový pár odložil.

vk, Sport.cz, Právo

Turnaj mistrů 2020

Tenisový Turnaj mistrů se koná od neděle 15. listopadu do neděle 22. listopadu v Londýně, který bude tuto tenisovou akci hostit naposledy. Letos se koná 51. ročník turnaje a prize money jsou ve výši 5.7 milionů dolarů. Vítězství obhajuje řecký tenista Stefanos Tsitsipas.