Rubriky:

Tenis

Živě

Největší radost na světě! Sestini Hlaváčková porodila dceru

13. srpna 2019 10:40 - Praha

Česká tenistka Andrea Sestini Hlaváčková porodila dceru Isabellu. Dvojnásobná grandslamová vítězka ve čtyřhře se pochlubila fanouškům s fotkou potomka ve společnosti manžela Fabrizia na sociálních sítích.

 

Vlastimil Vacek, Právo

„Přivítejte na svět Isabellku. Na světě je pár dní a už nás oba zaměstnává víc, jak mě cokoliv kdy zaměstnávalo," napsala šampionka z Turnaje mistryň a dvojnásobná vítězka Fed Cupu.

Radostnou událost prožila kolem svých 33. narozenin, které slavila v sobotu.

„Zvládli jsme to všechno společně a mám to největší štěstí na světe. A to nemluvím jen o tý prďole, co mě každý dvě hodiny budí, kouše do bradavek anebo potřebuje nějakou jinou přísně tajnou aktivitu, kterou zatím absolutně nezkušeně hledám a velmi často tápu," dělila se plzeňská tenistka o své čerstvé mateřské zkušenosti.

Sestini Hlaváčková kvůli těhotenství přerušila úspěšnou kariéru s tím, že návrat na kurty nevyloučila.

Poslední zápas na profesionální úrovni odehrála po boku Barbory Strýcové loni v říjnu v semifinále Turnaje mistryň. Z lednového Australian Open se oficiálně omluvila kvůli poraněnému zápěstí.

roj, Sport.cz

Eurosport 7:6, 6:2 Bartyová - Kvitová 7:6, 6:2   konec
20200128T02:30:00+0100
Bartyová vs. Kvitová
Bartyová vs. Kvitová
Bartyová
Kvitová
Eurosport Sie, Strýcová - Krejčíková, Siniaková Vsadit   zítra 04:00
20200129T04:00:00+0100
Sie, Strýcová vs. Krejčíková, Siniaková
Sie, Strýcová vs. Krejčíková, Siniaková
Sie, Strýcová
Krejčíková, Siniaková

Časová osa: Tenis

Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.