Rubriky:

Tenis

Největší radost na světě! Sestini Hlaváčková porodila dceru

13. srpna 2019 10:40 - Praha

Česká tenistka Andrea Sestini Hlaváčková porodila dceru Isabellu. Dvojnásobná grandslamová vítězka ve čtyřhře se pochlubila fanouškům s fotkou potomka ve společnosti manžela Fabrizia na sociálních sítích.

 

Vlastimil Vacek, Právo

„Přivítejte na svět Isabellku. Na světě je pár dní a už nás oba zaměstnává víc, jak mě cokoliv kdy zaměstnávalo," napsala šampionka z Turnaje mistryň a dvojnásobná vítězka Fed Cupu.

Radostnou událost prožila kolem svých 33. narozenin, které slavila v sobotu.

„Zvládli jsme to všechno společně a mám to největší štěstí na světe. A to nemluvím jen o tý prďole, co mě každý dvě hodiny budí, kouše do bradavek anebo potřebuje nějakou jinou přísně tajnou aktivitu, kterou zatím absolutně nezkušeně hledám a velmi často tápu," dělila se plzeňská tenistka o své čerstvé mateřské zkušenosti.

Sestini Hlaváčková kvůli těhotenství přerušila úspěšnou kariéru s tím, že návrat na kurty nevyloučila.

Poslední zápas na profesionální úrovni odehrála po boku Barbory Strýcové loni v říjnu v semifinále Turnaje mistryň. Z lednového Australian Open se oficiálně omluvila kvůli poraněnému zápěstí.

roj, Sport.cz

Časová osa: Tenis

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.