Monfilsovo taneční umění a Goffinův lachtan. Podívejte se, jak to hvězdní tenisté rozjeli na svatbě kolegy

20. září 2019 15:01 - Praha

To byla jízda! Tenisové hvězdy to pořádně rozjely na parketu a předvedly, že mají i taneční talent. Známý komik Gaël Monfils, který baví diváky během svých utkání, a jeho pravý opak, nenápadný David Goffin sklidili velké ovace během svatební party svého kolegy Lucase Pouilleho. Podívejte se na Monfilsovy kreace a Goffinova lachtana.

 

Twitter

Jde jim to skvěle nejen s raketou v ruce, ale i na tanečním parketu. Tenisové hvězdy už zase ukázaly, že nezkazí žádnou zábavu. Nedávno taneční umění na své svatbě předvedla Američanka Alison Riskeová a sklidila za to velký aplaus. Nyní to její kolegové rozjeli na veselce Lucase Pouilleho.

Francouzský tenista se před několika dny oženil se svou přítelkyní Clémence Bertrandovou a na svatbu pozval i své kamarády z kurtu Jo-Wilfrieda Tsongu, Jeremy Chardyho, Davida Goffina a Gaëla Monfilse. O zábavu tak měl postaráno. Během večerní party se samozřejmě také tančilo a hráči předvedli, jak jim to jde.

Nejdříve to na parketu rozjel známý bavič Monfils, k němu se potom přidal i ženich a oba pak k sobě přizvali Goffina, kterému se ze začátku ale příliš nechtělo. Tenista, který patří spíše k těm klidnějším však překvapil. Taneční kroky mu sice tolik nešly, avšak za lachtana na podlaze sklidil bouřlivý potlesk.

Tak se necháme překvapit, s jakými zábavnými videi přijdou další hráči, kteří se mají zanedlouho ženit. Již příští měsíc bude mít svatbu španělský tenista Rafael Nadal, který si po patnáctileté známosti vezme svou půvabnou přítelkyni Franciscu Mariu Perellovou. V listopadu pak chystá veselku jeho krajan Roberto Bautista Agut.

vk, Sport.cz, Právo

  7:6, 7:6 Martincová - Pavljučenkovová 7:6, 7:6 konec
20210923T15:00:00+0200
Martincová vs. Pavljučenkovová
Martincová vs. Pavljučenkovová
Martincová
Pavljučenkovová

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.