Rubriky:

Tenis

Živě

Davis Cup jinak. Shakira svůdná a divoká i způsobně sedící vedle barcelonské hvězdy. Ramos kulil oči

25. listopadu 2019 19:34 - Madrid

Ještě jedno ohlédnutí za Davis Cupem. Tentokrát v něm bylo vše jinak. Rozhodovalo se v závěrečném turnaji v Madridu. Někteří na nový systém nahlížejí s odporem, ve Španělsku to však byla mimořádná událost, která skončila velkou slávou. Triumfem domácích tenistů. Celé to rámovala show, na kterou svorně zíraly i znesvářené strany.

 

Manu Fernandez, ČTK/AP

Na jedné straně byla v hledišti i hvězda fotbalistů Realu Sergio Ramos, nechyběl však samozřejmě Gerard Piqué, jehož investiční skupina Kosmos Davis Cup financuje.

Do soutěže má vložit během 25 let tři miliardy dolarů (68 miliard korun). Jedním z investorů je i slavný argentinský fotbalista Lionel Messi. Toho ale objektivy fotografů v hledišti nenašly. Zato plno bylo na madridské scéně Shakiry, slavné kolumbijské zpěvačky a Piquého partnerky. Představila se tradičně - jako svůdná a divoká, ale i způsobně sedící vedle barcelonské hvězdy, která toho má v posledních dnech nějak moc. Španělská liga, Champions League, do toho Davis Cup a teď už zase Liga mistrů...

Španělé porazili Kanadu a pošesté vyhráli Davisův pohár

vap, Sport.cz

Eurosport 7:6, 6:2 Bartyová - Kvitová 7:6, 6:2   konec
20200128T02:30:00+0100
Bartyová vs. Kvitová
Bartyová vs. Kvitová
Bartyová
Kvitová
Eurosport Sie, Strýcová - Krejčíková, Siniaková Vsadit   zítra 04:00
20200129T04:00:00+0100
Sie, Strýcová vs. Krejčíková, Siniaková
Sie, Strýcová vs. Krejčíková, Siniaková
Sie, Strýcová
Krejčíková, Siniaková

Časová osa: Tenis

Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.