Rubriky:

Tenis

Davis Cup jinak. Shakira svůdná a divoká i způsobně sedící vedle barcelonské hvězdy. Ramos kulil oči

25. listopadu 2019 19:34 - Madrid

Ještě jedno ohlédnutí za Davis Cupem. Tentokrát v něm bylo vše jinak. Rozhodovalo se v závěrečném turnaji v Madridu. Někteří na nový systém nahlížejí s odporem, ve Španělsku to však byla mimořádná událost, která skončila velkou slávou. Triumfem domácích tenistů. Celé to rámovala show, na kterou svorně zíraly i znesvářené strany.

 

Manu Fernandez, ČTK/AP

Na jedné straně byla v hledišti i hvězda fotbalistů Realu Sergio Ramos, nechyběl však samozřejmě Gerard Piqué, jehož investiční skupina Kosmos Davis Cup financuje.

Do soutěže má vložit během 25 let tři miliardy dolarů (68 miliard korun). Jedním z investorů je i slavný argentinský fotbalista Lionel Messi. Toho ale objektivy fotografů v hledišti nenašly. Zato plno bylo na madridské scéně Shakiry, slavné kolumbijské zpěvačky a Piquého partnerky. Představila se tradičně - jako svůdná a divoká, ale i způsobně sedící vedle barcelonské hvězdy, která toho má v posledních dnech nějak moc. Španělská liga, Champions League, do toho Davis Cup a teď už zase Liga mistrů...

Španělé porazili Kanadu a pošesté vyhráli Davisův pohár

vap, Sport.cz

ČT sport Macháč - Fritz dnes 12:30
20200927T12:30:00+0200
Macháč vs. Fritz
Macháč vs. Fritz
Macháč
Fritz

Časová osa: Tenis

Tenis - French Open 2020

Tenisový Grand Slam French Open probíhá od neděle 27. září do neděle 11. října v Paříži. Letos se koná 124. ročník turnaje a prize money jsou ve výši 38 milionů eur. Posledními vítězi Roland Garros ve dvouhře jsou Rafael Nadal a Ashleigh Bartyová.