Co to máš pod kalhotkami? Odvážný snímek známé tenistky rozdováděl fanoušky

30. dubna 2020 16:54 - Amsterdam/Praha

Sexy tenistka ráda provokuje odvážnými snímky. A úspěšně. Hráčka s českými kořeny na sociální sítě umístila žhavý snímek v bikinách a fanoušci se pořádně rozdováděli. „Co máš pod kalhotkami?" ptají se jednatřicetileté Michaëlly Krajicekové. Ta se přitom nejspíš chtěla jen pochlubit náznakem nového tetování, které se podle všeho nachází právě v oblasti intimních partií.

 

Profimedia.cz

Tenisové turnaje zastavila pandemie koronaviru, sportovní hvězdy a hvězdičky ovšem stejně zásobují fanoušky novinkami ze svého života na sociálních sítích. Jednou pořádně žhavou navnadila své příznivce i někdejší parťačka Lucie Hradecké ve čtyřhře. Krajiceková sice ani v minulosti neměla problém ukázat ladné křivky svého těla, teď ale vytáhla nejtěžší kalibr. Na Instagram umístila fotku v bikinách, která víc ukazuje, než zakrývá.

„Zachycena v této nádherné chvíli," napsala ke snímku nevlastní sestra známého nizozemského tenisty a wimbledonského vítěze Richarda Krajiceka a vítězka tří turnajů WTA. Následovalo vysvětlení, že letos asi moc příspěvků z dovolené kvůli pandemii koronaviru nebude, tak se rozhodla předvést v bikinách už nyní. Vše pak doplnila obrázkem motýla, který je nejspíš motivem jejího nového tetování.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

“𝘊𝘢𝘶𝘨𝘩𝘵 𝘪𝘯 𝘵𝘩𝘪𝘴 𝘣𝘦𝘢𝘶𝘵𝘪𝘧𝘶𝘭 𝘮𝘰𝘮𝘦𝘯𝘵.” 🦋

Příspěvek sdílený Michaëlla KRAJICEK (@misakrajicek),Dub 23, 2020 v 11:18 PDT

Pokud bylo cílem někdejší třicáté hráčky světového žebříčku pořádně nažhavit fanoušky, určitě se jí to povedlo.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.