Rubriky:

Tenis

Nadal při finále Davisova poháru telefonoval španělským tenistům

22. listopadu 2008 12:03 - MAR DEL PLATA

Velmi netradičně zjišťoval Rafael Nadal, jak si stojí jeho kolegové ze španělské tenisové reprezentace ve finále Davisova poháru s Argentinou. Zraněný první hráč světového žebříčku je na dovolené a nemohl se dívat na televizi, proto volal spoluhráčům během pátečních zápasů přímo na lavičku.

"Naštěstí jsem u sebe neměl mobil. Určitě by se snažil mě poučovat a dávat mi rady," žertoval nehrající španělský kapitán Emilio Sánchez.

"Mezi gamy volal lidem na lavičku, aby zjistil, jak hrajeme. V hotelu, kde bydlí, vypadl signál a nemohl se dívat na televizi," uvedl Feliciano López, který v pátek v Mar del Plata ve druhé dvouhře porazil domácího Juana Martína del Potra a vyrovnal stav finále na 1:1. Kde Nadal pobývá, López neprozradil.

Nadal, kterého trápí zánět šlachy v pravém koleni, chtěl původně do Argentiny jet s týmem. Nakonec však dal na Sánchezovu radu a k zápasu neodcestoval, aby jeho přítomnost nevzbuzovala zbytečnou pozornost okolí a nenarušovala přípravu týmu.

ČTK

  2:6, 6:2, 6:1 Azarenková - Krejčíková 2:6, 6:2, 6:1   konec
20201021T13:35:00+0200
Azarenková vs. Krejčíková
Azarenková vs. Krejčíková
Azarenková
Krejčíková

Časová osa: Tenis

J&T Banka Ostrava Open 2020

Kvalitně obsazený turnaj kategorie Premier probíhá od pondělí 19. října do neděle 25. října v Ostravar Aréně. Dotace turnaje je 528 500 dolarů a o vítězství bojuje hned deset hráček ze světové dvacítky, včetně Karolíny Plíškové. Hraje se na tvrdém povrchu a celý turnaj vysílá ČT Sport.