Rubriky:

Tenis

První polibek Sereny Williamsové byl odporný. Hnus, nejhorší zážitek, vzpomíná hvězda

23. května 2020 15:06 - Praha

Tenisová sezona je sice kvůli koronavirové pandemii přerušená ale třiadvacetinásobná grandslamová šampionka Serena Williamsová zůstává se svými fanoušky v kontaktu a hovoří i o tématech, na která není v běžném turnajovém kolotoči prostor.

 

Profimedia.cz

Podělila se dokonce i o hodně intimní zážitek, a to o svůj první polibek. A v jejím případě se rozhodně nejedná o příjemnou vzpomínku.

„Můj první polibek byl opravdu odporný. Bylo to něco, na co nikdy nezapomenu," ošklíbala se ještě nyní Williamsová při vzpomínce na dávný zážitek.

Zlomená a v depresích. Proč zemřela sestra Sereny Williamsové?

„Byla to asi moje nejhorší zkušenost v životě. Už mi bylo téměř 18, ale já jsem ještě nechtěla, aby mi bylo 18. A najednou tu byl byl, který už měl po maturitě... Abych to zkrátila, ten kluk mě v Itálii políbil. A hodně divoce. Bylo to hrozné, pamatuji si, jak mi bylo zle i od žaludku," přiblížila své tehdejší pocity jedna z nejlepších tenistek všech dob.

„Běžela jsem domů a jedné ze svých nejlepších kamarádek, mimochodem také Italce, jsem hned hlásila: ´Políbil mě a bylo to hnusné.´ Plakala jsem a byla jsem hrozně dramatická. Pravdou je, že jsem dramatická pořád, takže jsem se zase tak moc nezměnila," uzavřela sondu do svého života šampionka.

roj, Sport.cz

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis