Luxusní hotel? Ne! Takhle vypadá jachta tenisové superstar

9. června 2020 15:28 - Praha

Už více než čtvrt roku si Rafael Nadal, stejně jako zbytek tenisového světa, nezahrál ostrý zápas. Pandemie koronaviru zastavila na čas prakticky veškeré sportovní dění na planetě a i když se svět pomalu začíná vracet do normálu, fanoušci si na líté boje na kurtu budou muset ještě nějaký čas počkat. Španělský fenomén však nudou netrpí. K dispozici má mimo jiné i novou jachtu, která svým vybavením spíše připomíná nejluxusnější hotely světa.

 

twitter@NewsFlat

Na svém kontě má Rafael Nadal 85 vyhraných turnajů včetně 19 grandslamových. Díky tomu si přišel na příjemných 32 miliard korun, o dalších desítkách milionů plynoucích ze sponzorských smluv nemluvě. Pro nejlepšího antukáře všech dob tak není problém investovat například do luxusní jachty.

Tu si "Rafa" pořídil v letošním roce a je to hodně velká paráda. Nese jméno 80 Sunreef Power a nahradila původní 76 metrů dlouhou jachtu, kterou milovník klasické hudby pojmenoval stylově "Beethoven". Ta si našla nového zájemce za 58 milionů korun.

Luxusní jachta Rafaela Nadala

twitter@charlesd4njou

Plovoucí nádhera byla vyrobena v polských loděnicích a je určena na dlouhé výletní plavby. Jachtu popohání dva silné motory, najdete zde kajuty vybavené tím nejluxusnějším nábytkem a příslušenstvím, ale třeba i garáž pro vodní skútry.

Samozřejmostí je vířivka, bazén s vodopádem, prostorný obývací pokoj, jídelna, bar a kuchyň. Hostů, kteří si zde mohou užívat veškerý luxus, může být až dvanáct a kromě osobních kajut mají pochopitelně k dispozici vlastní koupelnu s veškerým potřebným vybavením.

"Jsem z Mallorky a vždy, když se dostanu domů, tak vyrážím na moře. Užívám si to," přiznal tenisový šampion.

Parádní jachta Rafaela Nadala

twitter@Corriere

pan, Sport.cz

  7:6, 7:6 Martincová - Pavljučenkovová 7:6, 7:6 konec
20210923T15:00:00+0200
Martincová vs. Pavljučenkovová
Martincová vs. Pavljučenkovová
Martincová
Pavljučenkovová

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.