Rubriky:

Tenis

Zamilovaná Plíšková! Sexy fotky a nadšená sparťanská hvězda

17. července 2020 07:12 - Praha

Tenisová doba temna? S tím na Kristýnu Plíškovou nechoďte! Česká tenistka si dokáže užívat i v době, kdy fanoušky baví jen řada exhibic a charitativních turnajů. Se svým přítelem a oporou pražské Sparty Dávidem Hanckem vyrazili na krátkou dovolenou do Chorvatska. Ale na své fanoušky rozhodně nezapomíná.

 

Instagram/kristynapliskova

Již v sobotu čeká Kristýnu Plíškovou třetí díl charitativního turnaje Tipsport Elite Trophy, kde po boku své sestry Karolíny a dalších českých hvězd bojuje v barvách Černého týmu proti Růžové sestavě Petry Kvitové.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

Romantic evening💫

Příspěvek sdílený Kristyna Pliskova (@kristynapliskova),Čec 13, 2020 v 12:30 PDT

Krátkou pauzu mezi akcemi vyplnilo o dvě minuty starší dvojče slavnější Karolíny dovolenou v Chorvatsku, kde jí doprovod dělala její láska a hvězda fotbalové Sparty Dávid Hancko. A snímky, kterými zásobuje své fanoušky na sociálních sítích, opravdu stojí za to.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

🇭🇷✌️

Příspěvek sdílený Kristyna Pliskova (@kristynapliskova),Čec 15, 2020 v 8:12 PDT

Pohoda na pláži, romantický západ slunce a především klid po boku svého vyvoleného. "Jako z plakátu, co?" psala například lounská rodačka k snímku, kde se vyhřívá na jachtě. "Jaký fotograf, taková fotka," bleskově reagoval její o šest let mladší partner.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

🧜🏻‍♀️🌊🌞

Příspěvek sdílený Kristyna Pliskova (@kristynapliskova),Čec 13, 2020 v 3:10 PDT

Kristýna Plíšková také svou lásku podporuje i na fotbalových trávnících, když například po boku svého dvojčete Karolíny či Petry Kvitové navštívily poslední derby pražských "S".

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

B&S♥️

Příspěvek sdílený Kristyna Pliskova (@kristynapliskova),Čec 11, 2020 v 8:22 PDT

Otázkou zůstává, jak to bude s partnerem Plíškové do budoucna. Hancko totiž zůstává hráčem Fiorentiny a ve Spartě byl jen na hostování. Zda slovenský bek zůstane na Letné, či mu bude Kristýna fandit v barvách jiného dresu, se ukáže v nejbližších týdnech.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

Jako z plakatu co?🤣 #croatia

Příspěvek sdílený Kristyna Pliskova (@kristynapliskova),Čec 15, 2020 v 8:37 PDT

pan, Sport.cz