Britská tenistka se vystavuje, kde může a říká: Chci být jako Serena!

27. července 2020 07:33 - Praha

Mladá britská tenistka Eden Silva touží jít ve stopách svého vzoru, na kurtu i mimo něj, Sereny Williamsové. Tenistka, která se účastní právě probíhajícího exhibičního turnaje v Londýně, se chce prosadit nejen v bílém sportu.

 

Twitter

Agentura, která zastupuje sportovce, modelky a televizní hvězdy ji oslovila s nabídkou spolupráce poté, co viděla její příspěvky na sociálních sítích. „Věřím, že se nestačí prezentovat jen jako tenistka, ale je třeba mít i jiné zájmy," tvrdí Silva.

Nejedná se o žádné předvádění prádla na mole, ale o to, že by se tenistka mohla stát například tváří různých značek a získat tak sponzory a reklamu. „Mým hlavním zájmem je samozřejmě tenis, ale vždycky jsem se zajímala i módu a krásu," říká tenistka, která vidí vzor v Sereně Williamsové.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

Wimby feels 🍓

Příspěvek sdílený Eden Silva (@edensilva),Čen 30, 2020 v 7:47 PDT

„Je příkladem toho, jak jde skloubit tenis a móda. Prezentuje se skvěle na kurtě i mimo něj. Pokud to dokáže ona, proč ne já?" tvrdí odvážně Britka. K hvězdné Američance vzhlíží a obdivuje ji.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

Another year older... and hopefully wiser 🤪 Ya girl is 24! Blessed to have such beautiful friends 💕❤️

Příspěvek sdílený Eden Silva (@edensilva),Bře 14, 2020 v 1:11 PDT

bp, Sport.cz

O2 Sport 7:6, 7:6 Pavljučenkovová - Muchová 7:6, 7:6 konec
20210505T15:30:00+0200
Pavljučenkovová vs. Muchová
Pavljučenkovová vs. Muchová
Pavljučenkovová
Muchová

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Sportovní legendy

Sport.cz pro své čtenáře pravidelně připravuje životopisy slavných světových sportovců. Najít zde můžete příběhy českých legend, jako je Kateřina Neumannová či Josef Váňa, nebo světových superhvězd kalibru Mika Tysona, Pelého nebo šachisty Kasparova.