Živě

Dotřetice to nevyšlo. Krejčíková v Liberci odstoupila

30. července 2020 19:20 - Praha

Hattrick se nekoná. Dvojnásobná grandslamová šampionka ve čtyřhře Barbora Krejčíková k triumfům ze Starých Splavů a Prostějova třetí zářez z Liberce nepřidá. Z třetího podniku o Trofej solidarity a neděje po úvodní šokující porážce s 940. hráčkou světa Miriam Kolodziejovou odstoupila.

 

Profimedia.cz

Ve hře o třetí titul naopak zůstal na podniku Svijany Open s dotací 980 000 korun Jonáš Forejtek. Podruhé ve skupině A uspěl také Zdeněk Kolář a v pátek se v přímém souboji utká s Forejtkem o postup do semifinále.

Krejčíkovou v soutěži nahradila patnáctiletá Linda Nosková, s Darjou Viďmanovou si poradila ve dvou setech a má šanci na semifinále. Do něj mají nakročeno i bývalá osmifinalistka Wimbledonu Tereza Smitková a kvalifikantky Aneta Laboutková a Veronika Vlkovská.

pan, ČTK

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.