Serena Williamsová dávala Wozniacké rady o lásce

2. září 2011 10:16 - NEW YORK

Americká tenistka Serena Williamsová rozdávala na US Open moudra o lásce. Na radu kvůli vztahu s irským golfistou Rorym McIlroyem za třináctinásobnou grandslamovou vítězkou přišla první hráčka světového žebříčku Dánka Caroline Wozniacká.

 

Toby Melville, Reuters

"Doufám, že mě nebrala moc vážně," citovala Williamsovou agentura Reuters. "Řekla jsem jí, aby nikdy neprojížděla přítelův telefon. To je nejhorší věc, co může udělat. A taky jsem jí řekla, že všechny vztahy jednou končí, což asi nebyla nejlepší rada," dodala devětadvacetiletá Američanka.

"Byla jsem v šatně a čekala jsem na ošetření. Serena tam seděla s Venus, a tak jsme se začaly bavit. Byla to legrace, docela jsme se zasmály," uvedla jednadvacetiletá Wozniacká. "Ale myslím, že Sereniny rady radši nebudu poslouchat. A Venus nebyla o moc lepší," dodala.

Možná by Wozniacká dopadla lépe, kdyby se sester Williamsových zeptala, jak vyhrát grandslamový titul. Na ten totiž dánská tenistka stále čeká.

ČTK

  4:6, 3:6 Bradyová - Kvitová 4:6, 3:6 konec
20210420T19:40:00+0200
Bradyová vs. Kvitová
Bradyová vs. Kvitová
Bradyová
Kvitová
  4:6, 6:2, 6:3 Alexandrovová - Muchová 4:6, 6:2, 6:3 konec
20210420T11:30:00+0200
Alexandrovová vs. Muchová
Alexandrovová vs. Muchová
Alexandrovová
Muchová

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Sportovní legendy

Sport.cz pro své čtenáře pravidelně připravuje životopisy slavných světových sportovců. Najít zde můžete příběhy českých legend, jako je Kateřina Neumannová či Josef Váňa, nebo světových superhvězd kalibru Mika Tysona, Pelého nebo šachisty Kasparova.