Sestry Williamsovy prohrály exhibiční duel s italskými tenistkami

4. prosince 2011 11:51 - MILÁN

Loňská vítězka Roland Garros Francesca Schiavoneová se zasloužila o to, že italské tenistky slavily úspěch v exhibičním duelu s americkými sestrami Williamsovými. Světová jedenáctka nejprve porazila v tie-breakovém utkání starší Venus 7:5 a 7:3, následně si poradila i se Serenou 7:3, 8:10, 8:6.

 

Lucy Nicholson, Reuters

Venus prohrála také s Pennettaovou 6:7 a 2:7, a tak bývalým světovým jedničkám nepomohl ani triumf ve čtyřhře 3:7, 8:6, 8:6 a Serenina výhra nad Penettaovou 6:7, 7:3 a 7:3.

Aktérky exhibice pobavily jedenáct tisíc diváků nejen tenisem. Italky při rozcvičce předvedly tanec na píseň Michaela Jacksona Thriller. Venus se musela v průběhu utkání s Pennettaovou dojít převléknout, protože jí praskl pásek na trikotu. Při návratu si na kurt donesla popcorn, o který se s čekající italskou hráčkou podělila. Divákům se předvedla během večera hned ve třech různých kostýmech včetně velmi krátkých černých šatů.

ČTK

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.