Rubriky:

Tenis

Americký tenista Isner kvůli rodině nepojede na Australian Open

12. ledna 2021 08:32 - Delray Beach

Tenista John Isner vynechá kvůli koronavirovým opatřením Australian Open. Pětatřicetiletý Američan, jenž má dvě malé děti, nechce kvůli povinné dvoutýdenní karanténě a dalším bezpečnostním protokolům trávit bez rodiny více času, než je nezbytné.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Všichni tenisté budou muset po příjezdu do Austrálie na dva týdny do karantény, během níž budou moci opustit hotelový pokoj jen na pět hodin denně výhradně kvůli tréninku. "Zůstávám doma. Vždycky jsem měl představu, že v této fázi kariéry a života budu cestovat s rodinou," citoval Isnera web Tennis Majors. "Je to zkrátka tak, že nechci být tak dlouho bez rodiny," dodal pětadvacátý hráč světového žebříčku.

Isner během kariéry získal na okruhu ATP 15 titulů ve dvouhře. Na grandslamech je jeho maximem semifinálová účast ve Wimbledonu 2018, v Melbourne nikdy neprošel přes osmifinále.

ČTK

Turnaj mistrů 2020

Tenisový Turnaj mistrů se koná od neděle 15. listopadu do neděle 22. listopadu v Londýně, který bude tuto tenisovou akci hostit naposledy. Letos se koná 51. ročník turnaje a prize money jsou ve výši 5.7 milionů dolarů. Vítězství obhajuje řecký tenista Stefanos Tsitsipas.