Řekla ANO! Chystá se hvězdná tenisová svatba!

4. dubna 2021 10:55 - Paříž
(Aktualizováno: 4. dubna 2021 11:09)

Vypadalo to na konec velké lásky, nakonec jsou z toho zásnuby! Hvězdný tenisový pár Elina Svitolinová a Gaël Monfils se rozhodli do toho praštit. Jen šest týdnů poté co oznámili, že si dávají ve vztahu pauzu, informovali na sociálních sítích o chystané veselce.

 

Lynne Sladky, ČTK/AP

Šestadvacetiletá Ukrajinka a o osm let starší Francouz tvoří pár od roku 2018 a mají společný i instagramový účet. Po únorovém Australian Open uvedli v oficiálním prohlášení, že si potřebují dát pauzu, teď ale Monfils na instagramu sdílel fotografi, na níž má Svitolinová zásnubní prsten s obrovským kamenem.

"Řekla ANO. Madame MONFILS @elisvitolina," napsal čtrnáctý hráč světového žebříčku ke společné fotografii. Osmifinálová přemožitelka Kvitové z turnaje v Miami se svým fanouškům také nezapomněla pochlubit a na svém profilu sdílela společný snímek v romantické scenérii zasněžených horských vrcholků.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Gael Monfils (@iamgaelmonfils)

Oba ke sdíleným fotografiím připojili hashtag "červenec2021," takže se dá očekávat, že svatba proběhne co nevidět. Ale kdo ví, co se do té doby stane...

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Elina Svitolina (@elisvitolina)

bp, ČTK, Sport.cz

MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.